úterý 24. března 2015

Toto je plán!

Takže, objednáno, rezervováno: Odlétáme 1. května, ve svátek práce a zamilovaných, na 14 nocí. V jiném termínu letět nemůžeme, museli bychom cestu odložit až na podzim (kdy více prší).

Bydlet budeme střídavě ve dvou hotelích, abychom Tokio hezky obsáhli: Nejdříve v Uenu, v klidu s dobrm spojením do většiny města a pak v Shinjuku, v ruchu velkoměsta.

Pikantní je, že onoho 1. května vyrážíme na první etapu cesty z Ruzyně do Düsseldorfu s GermanWings (kde jsem to už slyšel?)

V tomto neexistujícím baráku budeme bydlet (snímek z Google Street View)
Pokud vás zajímá účetní stránka věci, tak letenky pro dva stál těsně pod 30 000 Kč a hotely (minipokoje bez stravování a jiných služeb) 234 850 jenů, což je při současném kurzu okolo 50 000 Kč, tedy o dost více, než jsem čekal - za což může Golden Week. Hotely byly tak obsazené, že jsem musel rezervovat hotel, který se otvírá až v dubnu.

5 komentářů:

 1. Takže Bůh včera zabil 150 lidí, aby Fuka spolehlivě doletěl do Düsseldorfu s GermanWings, protože 1. května tam měl původně leťet ten 25 let starý nakřápnutý stroj, který spadl už včera.

  OdpovědětVymazat
 2. Golden Week, tomu říkám odvaha. To bude natočena spousta materiálu "nevlezli jsme se do vlaku", "všude bylo strašně moc lidí" apod :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Plánuješ také okrajové oblasti jako třeba Tachikawa ?

  OdpovědětVymazat
 4. If you are interested in taking into account the issue, the ticket for two costs a little less than the amount indicated in your article, because I have faced this in my life several times.

  OdpovědětVymazat
 5. I also have got a plan. I can share it with you. I've got a plan to buy a research paper online instead of wasting my time in the library and spend sleepless nights browsing the web.

  OdpovědětVymazat

POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak viz: http://www.fffilm.name/2018/09/jak-diskutovat-o-filmu.html