sobota 14. srpna 2021

Krátce o prioritách

 Mohl by vás zajímat tenhle článek na FFFILMu, který se okrajově dotýká i mého dokumentu.

922 komentářů:

 1. No, co k tomu říct...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rešerše o Fukově lenosti, neschopnosti a neochotě, kdy ani za již více než 6 let nebyl schopen, resp. ochoten dokončit film, na jehož tvorbu vybral na startovac.cz 171 309 Kč:

   https://1url.cz/UMbtF

   Až budu mít čas, doplním do rešerše příslušný úryvek z tohoto nejnovějšího Fukova fňukání (resp. Fňukova fukání, he, he, he).

   Vymazat
  2. No já to čtu jako "mrdám na vás, vyserte si voko". S tím, že teď to máme jak my tady, tak čtenáři písemně.
   Mimochodem, 52 let není až tolik, vyžraná funící koule je Fuka jen díky svojí totálně lemroidní životosprávě. Ale hezký, jak se těší na ten podzim života...

   Vymazat
  3. 52 let vůbec není tolik, někdo má v tom věku ještě nejlepší před sebou (řekla teplačka, která má odjakživa radši starší pány, a to i výrazně starší pány, akorát jen úplně jiného a všestranně použitelnějšího typu). Ale tady už asi to nejlepší nastalo a proběhlo ještě v minulém století.

   Vymazat
  4. Tomu se teplacko rika daddy issues. V pripade Fuky budou ty issues ale jeste o neco zavaznejsi.

   Vymazat
  5. Dekuji za aktualizaci reserse. Jeste bych pridal vetu z diskuze, kdy Fuka uvedk, ze do priority cislo 1 spadaji videohry (cili tisice a tisice hodin rocne, ktere nejsou alokovany na Fukafutokyu a prioritu cislo 2).

   Vymazat
 2. Pane Fuko slušně Vás žádám, dodejte film FUKAFUTOKYU, za který jste v březnu 2015 dostal 170 000 Kč.

  OdpovědětVymazat
 3. Zkurvil rekord odkazem. Srac srac srac. Ted me teda kurevsky nasral

  OdpovědětVymazat
 4. Tak už jsem to nějak vstřebal...

  Co jsem si z toho vzal:
  1) Po pěti měsících intenzivního stěhování je barák v dezolátním stavu.
  2) V seznamu místností, které Pupen (a potažmo i sám Fuka) potřebuje k životu, chybí koupelna.
  3) Fuku negativní reakce na jeho podcast extrémně sere. Snaží se dělat, že je nad věcí, protože ho FFFilm vlastně nezajímá (což může být pravda), ale očividně ho velmi ranilo, že se teď proti němu postavila i jeho dosud vlezdoprdelská komunita, tím spíš že jde o projekt, ve kterém se angažuje jeho milovaná manželka. Fukovo vyjádření je směsice popírání reality (s podcasty jsem spokojen), bagatelizace odpůrců (negativní komentáře píše jen pár trollů) a výhružek cenzurou. Velmi to připomíná vyjadřování všemožných diktátorů v poslední fázi jejich vládnutí, kdy už se jim všechno hroutí pod rukama.
  4) Rekord je v prdeli a nevyrazili jsme z toho ani nový obrázek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 3. To si myslím, že je pravda. Že ho ty negativní reakce zaskočily, že je nečekal. Dokonce ho i podezřívám z toho, že to zamýšlel jako takovou konkurenci Palců. Přitom jak nekriticky a megalomansky on uvažuje, tak hádám, že to měl vymyšlené jako takovou platformu, která časem získá na popularitě, kam si bude zvát různé známé lidi, se kterými bude tlachat o filmech. Psychologie tomu pěkně říká magické myšlení. Vyskytuje se hlavně u dětí a jednou z charakteristik je víra v to, že se myšlenky dokáží zhmotňovat v realitě (tedy jenom to, že si něco myslím, automaticky stačí k tomu, aby se to stalo).

   Vymazat
  2. Ad 2): Ano, to jsem si taky všimla. Šatník (tzn. zřejmě sklad triček s nápisy a ledvinek) ano, koupelna ne.

   Jinak magické myšlení je super, tedy u dětí. Připomíná mi to, jak Formanovi synkové (ti mladší) jako malí prý spolužákům tvrdili, že jejich táta režíroval Star Wars, a když jim pak doma bylo vysvětleno, že ne, tak svou verzi upravili tak, že při natáčení Star Wars aspoň pomáhal.

   Vymazat
  3. Jojo, Fuka kterej v Palcích inkasuje jeden šťouchanec za druhým si říkal, že když to umí Michalidis, tak to daj i voni dva s Pupenem a kupodivu realita je opět někde jinde...

   Vymazat
  4. Porovnanie s Palcami je trefne. Fuka tam jediny zjavne chodil bez pripravy a snazil sa improvizacne glosovat. To sa da robit ked ma clovek na to bystru mysel a hlavne ma ostatnych od ktorych sa odrazi. Lenze Fuka si z toho samozrejme vyvodil ze podcast = tliachanie bez pripravy.

   Vymazat
 5. Jo, a ještě:

  5) Film Fukafutokyu je na fukoseznamu priorit na třetím místě, což může působit hezky, jenže už jenom uskutečnování bodu 1 (spokojenost Fuky a jeho "rodiny"), pod který zřejmě spadá i hraní videoher 10 hodin denně, zabere veškerý jeho volný čas, takže je úplně jedno, jestli je dokument číslo tři, deset, nebo milion, protože se na něj stejně nikdy nedostane.

  OdpovědětVymazat
 6. František Fňuka. Lol. Obligatni kazdorocni brecirsky post. Posral nam rekordy.

  OdpovědětVymazat
 7. Chudák František, podívejte se, jak hrozně to má těžké a vy jste na něj hnusní a pořád od něj něco chcete, styďte se! Aneb další díl v seriálu ubrečených příspěvků, kdy se Fuka lituje, hraje na city a snaží se vzbuzovat soucit se svou osobou. Teď poprvé mi přijde, že ta odtrženost od reality přestává být vtipná a začíná být malinko smutná. (Jinak co jsem nepochopil. Jsem bitcoinový milionář, koupím si hnusnou řadovku za patnáct mega někde na periferii u spalovny a jsem překvapený, že již pátým měsícem provádím poměrně významné rekonstukční práce. WTF?)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jako ten rozklad Fukovy osobnosti už fakt začíná bejt dost krutej... Já jsem myslel, že horší vliv než Forbeska na něj nikdo mít nemůže, ale s Pupenem to je teprv sešup.

   Vymazat
 8. Statistické okénko

  Tak, abych to nějak shrnul...

  Finální skóre:

  TOP 5 článků, které se na titulní straně blogu udržely nejdéle jako "článek č. 1"

  5. Samostatný F.A.Q. - 87 DNÍ
  4. Veselé vánoce, šťastný nový rok a updatované FAQ - 90 DNÍ
  3. Náhodný záběr #34: Výprodej - 102 DNÍ
  2. Nová kapitola - 137 DNÍ
  1. Still alive + Ověřte si odměny - 164 DNÍ

  K překonání komentářového rekordu (1650) chyběl zhruba týden, ale dnes se alespoň podařilo překonat Náhodný záběr #28: Chobotnice a strom, (1550) což získalo Nové kapitole (1562) druhé místo i v tomto žebříčku.

  Myslím, že to není vůbec špatný výkon. Nejvíce mě mrzí, že post, který její vládu ukončil, jí obsahově nesahá ani po kotníky.

  OdpovědětVymazat
 9. Tvl to je vyblitek.
  Takže Mistr se za 5 měsíců zvládnul přestěhovat a nyní zjišťuje, že koupil neobyvatelnou barabiznu.
  Výborný tah že strany prodávajících.
  Jak by řekl Crocodile Dundee:
  "Good on ya, mates!"
  Pust krokodýla Pupenovi ty chronický vymlovaci.
  Jako kdyby tvoje " recenze" vážně někoho zajímaly, možná tak vlezdoprdelky We Are Fast Acting Not Like Other People debila Molice.
  Bohajeho.

  OdpovědětVymazat
 10. Podvodník František Fuka vybral od důvěřivců téměř 200 000 Kč. Za to slíbil dodat cestopisný film. Uběhlo 6 let a věřitelé neviděli ani peníze ani film. Už se o tomto pojebu psalo i na aktualne.cz (v odstavci Na film o Japonsku čekají čtyři roky - lol jak ten čas běží...). A jediné co Fuka okradeným vzkázal je "Kdo se chcete dozvědět, kdy to bude, máte smůlu" a "Nejsem povinen dokončit nic"...

  OdpovědětVymazat
 11. Chápu to správně, že projekt jménem "Náhodné záběry" je tedy podle všeho definitivně ukončen?

  OdpovědětVymazat
 12. Jo přátelé a bratři/sestry tepláci a teplakyne, v podcastu pořád melou o enpisickach a jelikož nejsem gamer tak jsem se zeptal.
  Samozřejmě Mistr místo vysvětlující odpovědi o třech slovech (a bylo by jasno a hledat jsem to nechtěl) raději dlouze napsal, že ten film není pro mě.
  Kripl zasranej prechytracelej nema ponětí, jaký film je nebo není pro mě, ale musel zase arogantně chytracit.
  Tuhle kreaturu nesnáším čím dál tím víc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo a děkuji anonymní/mu sestře/bratrovi za vysvětlení, jenže zase to za líné hovado udělal někdo jiný.
   Jak typické.

   Vymazat
  2. Mně už je ten člověk taky čím dál odpornější. Za poslední rok došlo akorát k tomu vývoji, že se z dementa brečícího, že po něm lidi chtějí před šesti lety zaplacený film, stal dement brečící, že se lidem nelíbí jeho podcast.

   Vymazat
  3. A stěhovat se ten kretén bude nejspíš až do konce života, takže dokumentu o Japonsku uděláme pápá...

   Vymazat
 13. Pane Fuko prominte, ja to moc nechapu. Uz 6 let strihate porad dokola film z 2tydenni dovolene?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, já se teď 5 měsíců stěhuji a minimálně do Vánoc se ještě stěhovat budu. Nestydím se za to, že existují období, kdy jsem několik měsíců na práci na filmu ani nesáhl, a nyní se nacházíme uprostřed jednoho z nich. Pokud se vám to nelíbí, možná vám k něčemu budou následující fakta:
   - Mám 29letou manželku (yes, 23 years age difference), která bude od srpna pracovat ve Štěrboholech a potřebuje k životu dům se spoustou místností pro hrátky s černošskými milenci.
   - Můj byt ve Vysočanech nejenom zapáchá psí a lidskou močí, ale hlavní močová skvna na podlaze v obýváku již začíná prokapávat k sousedům, kteří jsou na mě kvůli tomu naštvaní a vyhrožují, že mě odvolají z pozice správce emailové adresy SVJ, za což dostávám 25 tisíc Kč ročně. Tyto peníze potřebuji na koupi nových her a sladkostí - moje spokojenost je pro mě prioritou číslo jedna.
   - Jsem už starý (52 let, v říjnu 53) a když jdu vyvenčit psy před dům, často zapomenu, kde bydlím, a manželka mě za pomoci policie musí hledat po celé Praze. Toto mne velmi zdržuje od práce na mých prioritách. Ve Šterboholech je zahrada a psi se mohou venčit sami. Navíc jde o mnohem menší obec, než je Praha, takže mě manželka případně nalezne mnohem rychleji a ideálně bez nutnosti asistence státních orgánů.
   - Mám asi 100 milionů Kč v bitcoinech a všichni mi můžete políbit prdel. Jdu hrát Factorio.

   Vymazat
  2. Policie tě ještě hledat bude, to se spolehni ty podvodníku

   Vymazat
 14. Pupen prohání Fuku jak nadmutou kozu. Zatímco se tu naivně mistrovi vysmíváme, že ho manželka donutila koupit new house, ona ho přitom po vysolení patnácti mega ještě navíc donutila zařízený obyvatelný dům kompletně rekonstruovat. Jak se na milionářovu manželku sluší. František je dva kroky před námi, ale Pupen tři kroky před Františkem. Jenom s tou internetovou popularitou to zatím nevychází - podcasty jsou jasný fail. Takže není splněn bod číslo jedna - "spokojenost rodiny". Pupen je naštvaný, Franta píše uplakané články o prioritách, ale je jim to oběma prd platné.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aby si manželku udobřil, nechává ji vyhrát ve sledování NSFW videí: čůrání do pytlíku omotaného kolem hlavy, vraždění lidí apod.

   Vymazat
  2. No, tři kroky před Františkem... Myslím, že podle původního pupenoplánu měla být rekonstrukce hotová do léta, takže si nástup do zaměstnání domluvilo na srpen, kdy už měl být dům normálně obyvatelný. Bohužel podcenilo Fukovu lenost a na začátku srpna, po 5 měsících rekonstrukce, se jistě velmi divilo holým stěnám bez omítky, drátům trčícím ze zdi a na zemi ležícím štaflím - jedinému vybavení nové rezidence. Zatím to vypadá tak, že první měsíce své nové kariéry stráví spaním ve spacáku na podlaze a na záchod bude chodit do vypuštěného bazénku.

   Vymazat
  3. Jak jiz zname Fuku, tak rekonstrukce letos hotova nebude. Co ale vime je, ze za par tydnu bude v celem dome sama prodluzovacka a kabely, chomace dratu k info obrazovkam a podobne. Pokud Frantisek nenamrdne Cervenou Matraci z Vysocan ke zdi jedineho obyvatelneho pokoje a neoblepi ji rakosim, bude muset Pupen lezet na tech chomacich dratu.

   Ale musim uznat, ze se Pupen nezdal. Vypadal jako submisivni jedinec, co plni prani stareho pana v jeho podzimu zivota, ale vse bylo peclive naplanovano a ukazuje se, ze Pupen je alfa samec domacnosti a Frantisek jeho otrok (tipuju, ze kozena maska pro Frantiska se zipem v oblasti ust by se u Pupenovic nasla).

   Vymazat
  4. Jestli to má skutečně na starost Fuka, tak se nedivím, že po pěti měsících není udělané skoro nic a ve štěrboholské rezidenci mají zatím jen holé stěny. S jeho specifickým přístupem, navíc bez zbytečného utrácení, bude zázrak, když to budou mít hotové do konce roku. Hlavně, že si ten kokot musel pořídit sekačku na trávu, se kterou se okamžitě vyfotil. To jsou asi ty priority, o kterých píše...

   Vymazat
  5. Kolego, ja myslim, ze v tom ma prsty Pupen, jako v novem gauci, nove matraci, novem aute a nyni novem baraku. Fuka ale nevedel, jak takove veci probihaji, tak si koupil annonci a kdyz videl fotografie a cenu sveho our housu, tak rekl, jo super, zarizene, je tam bazen, koupime a bydlime. Tak koupim, koupil levnou sekacku, aby se nereklo, ale Pupen nebyl stastny/spokojeny, coz je priorita cislo 1, tak prisel cas na smenu dalsich a dalsich bitcoinu (o tom uz Fňuktišek radeni nenapsal).

   Vymazat
 15. "Videohry spadaji pod bod 1, tedy pod mou spokojenost. Pokud ze me vypadne neco o videohrach, bude to proto, ze jsem tu videohru spokojene hral, ne proto ze me nekdo pozada o recenzi (pravdepodobne). Suprovych / zajimavych videoher ted moc nevidam."

  Je to oficialne potvrzeno pratele. Videohry spadaji pod prioritu cislo 1 a bez nich by Frantisek nebyl stastny. Priorita 3 Fukafutokyu je tedy pohrbena pod nanosem fukologiky. Ale je to chudak ten Frantisek. Filmy uz ho nebavi pripadne nevi jestli je to jen soucasna kinematografie, suprove/zajimave videohry ted moc nevida (1000 hodin ve Factoriu, sto hodin tuhle, dveste hodin tamhle), docela me prekvapuje, ze takovy expert na hry a Japonsko jako je Fuka nepostrehnul napriklad, ze existuje neco, jako serie Yakuza, kde v side questech premlouvate skolacky, aby neprodavaly starym panum sve kalhotky a podobne, no nic. No a nakonec Frantisek nenachazi nic zajimaveho/vtipneho v diskuzich a radeji na stara kolena zacal tvrde cenzorovat vse, co se ho dotyka/urazi.

  OdpovědětVymazat
 16. Moment, takze znamy internetovy podvodnik Frantisek Fuka kupil za 15 mega barak na ktorom mu niekto nakecal ze stacia drobne upravy a teraz tam ma hole steny?
  To je tak dobreeeee. Kudos predavajucin ze toho autistickeho kokota absolutne strateneho v realnom zivote podojili na maximum a predali mu barabiznu na totalnu rekontrukciu za cenu novostavby. Je to aspon drobna satisfakcia za vsetky jeho podvody.

  Sice je mi luto toho ujdeneho rekordu ale na druhu stranu podla tohto tu najnovsi post bude dalsi rok a pol. Takze je to v klude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak on ojebal backery, tak teď někdo ojebal jeho. Až na to, že on pod falešnou záminkou ukradl necelých dvěstě tisíc, zatímco oni ho natáhli o pár mega. Karma funguje. Sice pomalu, ale funguje.

   Vymazat
 17. Chci vidět Fukův ksicht, až mu ten barák po roce usilovné rekonstrukce spadne, protože Pupenovi se nelíbila nosná zeď, tak ji Mistr nechal odstranit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To možná ani nebude potřeba něco tak radikálního. Ono bude stačit tomu dát pár let, on se ten rozkladný proces, pouhou přítomností manželů Fukaových, rozjede sám. Nezapomínejme, že oni jsou lidi, kteří si nejenom neumí vymalovat, ale ani uklidit panelákový byt, aniž by na to nepotřebovali pomocníka.

   Vymazat
 18. Franto? A kolik přesně času ti zabírá ta rekonstrukce kromě toho že ji financujes. Tzn zadavas na mobilu platební příkazy a sem tam vybereš z bankomatu cash abys nakymu ukrajinci dal pár tisícovek za to že ti obloží koupelnu (a třeba i manželku). Nikomu nenakecas že bys byl ty nebo to tvoje Pupen schopní sami si to vymalovat. Když ste si nebyli schopni sami ani uklidit byt. Lidi jsou strašný svině a hejtri. Místo aby s povděkem konzumovali jednu fotku za půl roku tak teď jim hodíš jeden odkaz za rok na jiné stránky kde blogujes o rekonstrukci. Dobře jim tak.

  OdpovědětVymazat
 19. Pol roka pripravujem stahovanie a tady o tom bloguju. Potesilo ma ze Fuka povazuje 50tku za sklon zivota a chysta sa za par rokov zomriet.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, Fuka se v padesáti chová a přemýšlí jakoby mu bylo osmdesát. Za chvilku bude čas na legrační sebevraždu.

   Vymazat
  2. "...legrační sebevraždu"? Při jeho schopnostech by i tu podělal a zůstal by jen slintajicí dement na vozíku.

   Vymazat
  3. Na to sa najviac tesime, ako mu to komicky nevyjde.

   Vymazat
 20. Úpadek FFFilmu postupuje rychleji než Tálibán. Dosud jsem si myslel, že kvůli přechodu na podcasty přijdeme o Frantovy pravopisné chyby a bizární práci s fonty, ale u aktuálního textového doprovodu k recenzi, který je vždy tvořen nadpisem a jednou větou, NADPIS KOMPLETNĚ CHYBÍ a ta jedna věta je na nějakým divným bílým pozadí. Fukovi už z tý rekonstrukce hráblo?

  OdpovědětVymazat
 21. Nema nekdo na zapujceni 750 tisic dolaru? Chci si koupit holobyt ve vesnici za Prahou a srat do nej dalsi penize.

  Ne ted vazne, Fuka musi byt rekordman v ramck nakupu domu s nejhorsim vykonem cena/vykon. Vzdyt za 2 miliony dolaru uz maj baraky hollywoodske celebrity v atraktivnich lokalitach typu Miami. Fuka ma za pulku radovou holo barabiznu u spalovny za Prahou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ale velmi draha polovicka tam ma pracu.

   Vymazat
  2. No tyvole Pupenovic "vila" za 15 mega v Prdelákově. Kam jezdí 2* denně bus na konečnou metra někde v Hostivaři to ani nekomentovat. Ale by mě zajímalo jak by se místní domorodci, rodiče dětí tvářili na to že jejich ratolesti bude za 2 týdny učit nebinární gerontofilní zlatokopecké cosi. Se zálibou v horrorech. Extrémním darknet pornu. Swingers a chlupaté staré úchylné nestvůře s čivavou ve slipech. Co já vím tak lidi z předměstí bývají spíš konzervativní. A nejsou zvědavý na zpovykanou zlatou mládež z Prahy s jejich moresy. (Fuka je ta "mládež")

   Vymazat
  3. Kdyby nekoho zajimalo, jake se daji koupit domy v Miami za stejne penize.

   Vymazat
 22. Takže ta konečně přiznaná cenzura je hlavně proto,aby se Fukovo manželko nedozvědělo, jakej je to línej lempl a že si nevzalo internetovou legendu, ufňukanýho zoufalce, kterej umí akorát žvanit, jak je skvělej, vtipnej a zajímavej. Na to už je ale pozdě

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jj, Fukáč přestal pouštět všechny kritické příspěvky. Chtělo by to zase nějaký článek o svobodě slova a o tom, jak je cenzura špatná. Fuka už je tak definitivně v kategorii lidí, kteří hlásají, že svoboda nade vše, jenomže v praxi to znamená projevy a chování, které schvaluji a líbí se mi. To ale víme už delší dobu. Spíš mě fascinují ty mentální veletoče, jaké on vždycky předvádí, aby si tu cenzuru sám před sebou obhájil a celá ta koncepce svobody slova se mu nerozpadla.

   Vymazat
 23. Já si nepamatuju, ze by pod nejakym tim Fnukovym podcastem byl nejakej komentar, kde by nekdo tvrdil, ze je rad posloucha a vubec ten podcast chvalil, nebo se k nemu aspon pozitivne vyjadril.

  A nejvetsi for je v tom, ze i nyni, kdyz Fnuka zverejnil ten ubrecenej post, tak se teda vyjadrili i nejvetsi vylizovaci Fukovy prdele, ale vsechno jsou prispevky ve stylu "franto, mame te moc radi, tvoje clanky jsou super a nadsene jsme je cetli a cteme, ty podcasty jsou fajn, ale vis, my bysme radsi, neuraz se prosim, my bysme radsi, jen ti to jako navrhujeme, my bysme radsi, predem se omlouvame, my bysme radsi zase ty psany recenze..."

  OdpovědětVymazat
 24. Do rešerše je potřeba přidat, že do priority číslo 1 patří videohry :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tieto zasadne zivotne priority tiez treba vniest do wikipedie.

   Vymazat
 25. Chudak Frantisek. Jste na nej zli, tak opet place. Ke vsem zivotnim problemum se navic pridal specificky problem s jeho automobilem, kdy je treba 16 gb usb drive k updatovani map. Zivotni priority cislo 1 a 2 tedy nabobtnaly tak do roku 2024.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honda probably isn't accustomed to fast-acting people like F. who do intensive research for 1-2 days and then buy a piece of shit.

   Vymazat
  2. Co prosim? Pan pouzivatel modernych technologii Google svojej drahej polovicke kupil auto bez Android auto konektivity? Som sokovany.

   Kazdopadne Mr. fast-acting Molic by mu mohol pomoct s vyberom tak zasadnej veci ako 16GB USB kluc, aspon by sa Fuka konecne dozvedel co to ten Molic je.

   Vymazat
  3. Haha! Vím, že konkurence je tvrdá, ale musím říct, že "nevím, kdo nebo co je Molič" je pro mě jedna z nejlepších fukohlášek všech dob.

   Vymazat
  4. "Jedna z nejlepších fukohlášek všech dob"? Vůbec. Fňuko? Pupene?

   Vymazat
 26. Mě pobavilo, jak se Fuka přiznal, že ty úryvky z audiorecenzí na csfd přepisuje ručně on sám. No, viditelně mu na úspěchu toho podcastu fakt hodně záleželo, když po letech začal dělat činnost, co podezřele připomíná práci, aby ho zpropagoval...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nebude mu to asi moc platné, většina uživatelů čsfd má vysoké nároky na recenze - tedy víceméně smysluplně formulované psané slovo s minimálním obsahem pravopisných chyb a stylistických přešlapů. Podcasty na tuhle laťku mohou jen závistivě zírat odněkud z podlahy.

   Vymazat
 27. Bude zajimave sledovat, kde zacne Pupen chodit ve Sterboholich koncem srpna do prace. Tak napriklad ZS Sterboholy aktualne hleda Ucitele druheho stupne a Kucharku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pupen a kucharka, to je zajimava predstava v souvislosti s tim, jak "uklizeny" byl Fukovic kutloch v our housu pani Parizkove, kdy seskrabat hovna od vypinace musela jednou za uherak az pani Jasinska. Na druhou stranu jak ja si pamatuju jidla ze zakladni skoly, tak to rozhodne bylo neco, co bych si dokazal predstavit, ze by bylo servirovano ve vysocanske rezidenci na balkone.

   Vymazat
  2. Že by Pupen učil angličtinu? To by alespoň mohl doučovat i pana manžela, tvůrce filmových titulků a simultánního překladu oskarové ceremonie...

   Vymazat
 28. Jo tak oni se Pupenovic teprv budou stehovat. Hmm, to asi rovnou muze nejaka cvicena opice napsat na CSFD korekci datumu premiery na dvatisicedvacetnikdy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zrovna jsem premyslel, jestli neni jiz cas zkusit smazat z csfd Fukafutokyu, aby nejaky aktivni moderator a fanousek Fuky zacal skrze email zjistovat, jestli uz to pak Fuka nema nahodou hotove a pokud ne, jestli by mohl opravit datum na pristi rok.

   Vymazat
 29. Fuka by neměl o swingers party nic říkat, ale 10 minut o tom zvládne hovořit.

  https://youtu.be/gfHt-Qg2lHg

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak on by i rekl, ale co, kdyz si uzil jen Pupen a Fuku akorat jedna starsi dama podrbala na koulich...

   Vymazat
  2. Musel to pro něj být dost blbý pocit, dívat se jak protahují všechny otvory Pupena, zatímco Franta seděl v koutku a snažil se (neúspěšně) účastníkům vysvětlovat bodové hodnocení kartiček Vetřelců. Proto taky udělil tak nízké bodové hodnocení.

   Vymazat
  3. Tak už mi docvaklo! Pupen od konce srpna bydlí ve služebním bytě ZŠ Štěrboholy. To dává smysl, rozvrat začíná za 10, 9, 8, ...
   https://www.zssterboholy.cz/zs/zamestnani

   Vymazat
  4. No, pokud bude Villa Štěrboholy vypadat i na konci srpna tak, jak vypadá teď (což je velmi pravděpodobné), je určitě možné, že Pupen využije nabídky paní ředitelky Kollmannové na pronájem služebního bytu. Což bude mít ten vedlejší efekt, že František usoudí, že rekonstrukce již nespěchá a na jakékoliv další úpravy nové rezidence se vysere. Zůstane ve Vysočanech a každý víkend akorát bude jezdit do školního 1+kk Pupena ošukat.

   Vymazat
  5. Ako by povedala legenda, je nenulova pravdepodobnost ze to tak bude. Akurat tie vikendy bude musiet dobre planovat, aby zbytocne nerusil BBC (not a TV station).

   Vymazat
 30. Musím říct, že nebýt zdejší komunity, tak už bych dávno nad Fukou a jeho filmem zlomil hůl a úplně ho smazal ze svýho internetovýho života. Jeho tvorba už mi žádnou radost nepřináší, jen mě vždycky nasere, že takovej hajzl chodí po svobodě s pytlíkem hariba v ruce a okradeným fanouškům se vysmívá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. taktéž +1
   Jsem tichým a spokojeným konzumentem této komunity a po pravdě si myslím, že i kdyby někdy nejaký film vznikl tak nebude vtipnější než zdejší příspěvky.
   BTW: toto je můj úplně první koment na webu, který má nebo měl nějakou (jakkoliv vzdálenou) souvislost s Mistrem.

   Vymazat
 31. Frantisek je chytry na redditu a lide za to nejsou vubec vdecni.

  OdpovědětVymazat
 32. Coze ta lina svine jeste neni prestehovana?? a co delala posledni 4 mesice??? 30.3. zacala bezet lhuta na plombu na katastru, takze 2 nejpozdeji 21., 22.4. byl dum jeho a mohl tedy zacit se stehovanim. To jsou do pice 4 mesice!! Za 4 mesice postavite cely barak, Japonci mesto. Fuka neni schopen za tu dobu prevezt jednu bednu s prochcanymi, deravymi trenyrkami a 40 beden analnich koliku a umelych penisu. A jestli byla potreba generalni rekonstrukce? No tak jak je mozne, ze to vypada nyni tak, jak to vypada? Tedy ze se s rekonstrukci sotva zacalo? Co ty 4 mesice delal? Zvlast kdyz vedel, ze jeho manzel bude od zari nastupovat do nove prace. To je opravdu senilni neschopa, kdyz dva tydny pred zacatkem skolniho roku buli, ze nestiha pripravit loznici a pornokobku pro manzelku, kterou tato nutne potrebuje k zivotu ve Sterboholich... Fuka flaka uplne vsechno, jestli si mysli, ze startost o dum je sranda, tak je na omylu a Pupen brzy splace nad vydelkem, protoze krome vymeny plen svemu starci bude muset jeste chodit do prace a hlavne udrzovat obydli v obyvatelnem stavu, coz vyzaduje pomerne narocnou peci. Fuka se mel vysrat na barak a mel si radeji predplatit pobyt v domove duchodcu, tam by mel klid, teple jidlo a filmove vecery,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podla mna jejich lenivost a neschopnost sa starat o svoje byvanie je presne dovod preco sa prestahovali do domu. Proste raz za 3-5 rokov jednu miestnost zanechaju v dezolatnom stave a prestahuju pochcanu matrac s rakosim do dalsej.

   Vymazat
  2. Za 4 mesice stihl koupit bakelitovou sekacku, vyfotit se s ni na #insta info-obrazovku a pak vycerpany s mojimanzelkou mywife odjel na zaslouzeny eurotrip odpocinek do Londyna/Vidne/Berlina a dalsich mest zkoumat kolotoce, vstupy do muzea se sochami Buda Spencera a detske hrbitovy.

   Vymazat
 33. Chtel bych jen zminit, ze se mi povedlo neco jako drive Leonovi. Zahnal jsem Fuku do argumentacniho kouta. Rozhodne si to zaslouzi jit do reserse.

  Fuka doslova napsal k priorite cislo 6 - navstevnost jeho stranek:
  "Je mi to víceméně jedno. Stejně tak je mi víceméně jedno, jestli je hladomor v Africe (viz ten seznam). Ale ani jedno z toho mi není úplně jedno. Tedy byl bych radši kdybych měl velkou návštěvnost a kdyby v Africe nebyl hladomor. Ale nebudu kvůli tomu psát víc textových recenzí nebo posílat jídlo do Afriky."

  Nacez jsem se ho pratelsky zeptal:
  "A od jakeho zhruba bodu je ti to Frantisku jedno? Tipuju bod tri: byl bys radsi, kdyby Fukafutokyu byl DOKONCENY film, ale nebudes kvuli tomu strihat/komponovat muziku/nahravat voice overy. Leda ze se to treba nejak udela samo."

  Podrazdeny starec Fuka zrejme uz zapomnel obsah jeho puvodniho prispevku, tak dle fukologiky poznamenane zacinajici demenci odvetil:
  "Ptáš se "Od jakého bodu je mi to jedno?" jako reakci na můj vysvětlující komentář, že žádný z těch bodů mi není ÚPLNĚ fuk a všechny jsou pro mě do nějaké míry důležité? Fakt?"

  Uvidime, jestli zverejni muj argumentacni rozpor, ze sam napsal, ze bod 6 je mu jedno stejne jako hladomor v Africe. Je pravda, ze pak dodal, ze mu to neni zcela jedno, ale neudela vubec nic pro to, aby se situace zmenila. Cili pokud jeho argumentacni fukologicka diskoteka bude aplikovana i na bod 3, asi se Fukafutokyu nikdy nedockame :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jop, sledujem to a je to uplna fukologicka klasika. Kazdy sudny clovek sa na to pozre a je mu jasne ze Fuka je lajdak co ojebava len aby nemusel nic robit.

   Ako ked si zavolas niekoho pomahat na stavbu domu a on sa tam tak nejak motka, obcas nieco zoberie do ruky ked sa dlhsie pozeras jeho smerom a ked sa fakt dlho pozeras tak odveze jedny tacky a poda tri tehly. Potom vsetkym porozprava ako makal na stavbe a bol tam dolezity.

   Vymazat
  2. To se mimochodem na těch drobných úpravách řadového domku už asi pět měsíců děje...

   Vymazat
  3. Bratře tepláku, bohužel jsi udělal zásadní chybu. V konverzaci s dementy v zajetí fukologiky musíš vždy používat jejich vlastní formulace. Doslovně. Tvá otázka tedy měla znít:
   "A od jakeho zhruba bodu je ti to Frantisku VÍCEMÉNĚ jedno?"

   Vymazat
 34. Tak ani Maki Kadži se už nedočká Fukova dokumentu, ale zrovna jemu to bylo úplně jedno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maki svojho casu, pri prilezitosti uz neviem kolkych dotacok, o Fukovi vyhlasil ze je to lenivy kokot.

   Vymazat
  2. Maki ovsem mel, narozdil od ostatnich co se bohuzel nedockali, jedinecnou sanci, ze byl jeste behem zivota zachycen v unikatnim japonskem dokumentu ceskeho dokumentaristy, kinare, film-reviewera, edgelorda, legendy ceskeho internetu a nyni i podcastera F.Fuky. Pokud ovsem jeho scena nespadla pod stul strizny nemilosrdneho strihace.

   Vymazat
  3. Natáčení Fukafutokyu proběhlo tak dávno, že je tam Maki zachycen ještě jako předškolní chlapec

   Vymazat
 35. V nejnovejsim podcastu se opet Pupen povysuje nad bezne lidi s tim, ze opovrhuje jejich nizkym lidovym humorem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeste ze nezna Frantu Fuku, to by ji kleplo ...

   Vymazat
 36. Pupen má buben.
  Fuka se tomu velmi diví,
  ve svém věku už péro nepostaví.
  Ano, pro Fuku je to velký šok:
  „Udělal ti to snad big black cock?“
  „Miláčku, neříká se mi to lehce,
  ale to malé nemá vůbec otce.
  Snad ti to nebude vadit,
  já jsem totiž hermafrodit.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dojemné a ze života. Děkuji za zpříjemnění dopoledne.

   Vymazat
  2. Pupen se rozmnožuje pučením, to je jasné každému kromě senilního Fuky

   Vymazat
 37. Adsense mi dava reklamy na veci, ktere jsem si vcera koupil. Yes, I am fast-acting people like them!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to prrr. Ako dlho si to vyberal?

   Vymazat
  2. Samozrejme 1-2 dny od intesnive research. Snazim se byt jako intelektualni smetanka a geniove ceskeho internetu.

   Vymazat
  3. Ok ok ... no tak teraz si musis zalozit decentralizovanu asocialnu siet a konverzovat o tom s legendou. Pamataj, je to vsetko uplne nenutena a bezna konverzacia, nieco ako ked sa zeny opytas ci dnes budete mat sex?

   Vymazat
  4. Hlavně o tom nezapomeň "tady blogovat".

   Vymazat
 38. Tak už ani lidé v Afghánistánu si nezajdou do kina na premiéru Zlodějfutokyu. Teď když jim Tálibán zakáže zábavu. A to se Fukovi Bin Ladinovi náramně hodí. Pochopitelně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, on Neckbeardišek poslední dobou trochu vypadá jako bojovník Tálibánu. Kdyby se to šikovně sestříhalo, tak by z toho mohlo být výukové video pro islámské milicionáře, které by mělo do afghánských kin cestu otevřenou.

   Vymazat
  2. Až teď jsem si všiml, že má Mistr na lednici hrdě umístěnou tu hnusnou magnetku, tedy jedinou odměnu, které se kdy backerům dostalo a dostane. Je dobré vědět, že je jednak narcis, jednak se mu ta odpornost zřejmě opravdu líbí.

   Vymazat
  3. To on dost je. Furt remca na homo propagandu ale sulozi chlapca. Podporuje viac zien v domacnosti a chce wife s co najvacsim age difference. Doma hovno robi len sa vala na gauci a necha sa obskakovat. Zena ma byt poslusna a drzat hubu.

   Samozrejme vsetci ostatni su lenivi, maju makat a hlavne robit vsetko ako on povie. Pretoze on jediny ma spravne videnie sveta a ma vzdy pravdu. Kto nesuhlasi dostane taliBAN. Jo a zije v spine a bordeli. Kludne sa moze odstahovat do Kabulu. Je tu dost slusnych, pracujucich ludi ktori by mohli byvat v oboch jeho house a vyzeralo by to tam ako v civilizacii.

   Vymazat
  4. Fukak sice nevi, co je to magnetka, ale ma jimi pokryte cela dvirka od lednice.

   Vymazat
  5. Mozna i proto Fuka skace ze vztahu do vztahu a z zeneni do zeneni a dost na tom lpi. Kdyz byl teenager, nadobi za nej myla Jana, nyni v pozdni 52lete puberte, kdy Jana radeji utekla na nejvzdalenejsi mozne misto na planete Zemi, si Franta musi vzdy na umyvani nadobi nekoho najit. Fakt byla zabava sledovat, jak dostal kopacky skrze diskuzi na Okounovi a pak se mermomoci snazil najit co nejrychleji novou umyvacku nadobi bez ohledu na ruzne kvality a nekvality.

   Vymazat
  6. V modernej domacnosti tieto trampoty riesi umyvacka riadu (NOT wife) a roboticky vysavac ale Talifuka bojuje za tradicne hodnoty.

   Vymazat
  7. ROFL Talifuka!!!

   Vymazat
 39. Ze je Fuka narcis? Na to neni potreba moc detektivni prace. Staci se podivat na nazvy jeho projektu. Frantisek Fuka Film, Fukafutokyu, Fukocast, Fuxoft, alespon ze ty svy priserny textovky nepojmenovat Fukdiana Fukones a Fukdraz.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tie textovky ho doteraz mrzia ale aspon jedno uz napravil, podraz sa po Fukovsky povie Fukafutokyu.

   Vymazat
 40. Pičo ten Tálifuka je takovej dement. To nemůže aspoň přiložit obrázek? Takhle když si otevřeš stránky Fukafutokyu to vypadá strašně nekonzistentně. Nahoře je jakýsi nadpis/popisek. Ať jde do prdele tyvole a mele něco o prioritách. Mentál jeden dementní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba ten samej obrázek co má v tom svým druhým blogu FFF Jaromíra Soukupa. Jo vlastně to je ten druhej narcis. Prostě tam měl najebat fotku tý svý předražený holobarabizny k demolici.

   Vymazat
  2. Pro mě Soukup jako Fuka. Navíc jsou stejně starý myslím. To asi mluví za vše m

   Vymazat
  3. Kvalitny a konzistentny obsah nieje zivotnou prioritou. "Je mi to víceméně jedno", povedal clovek ktory bloguje.

   Vymazat
  4. Pan Jaromír Soukup je sice stejnej narcistní vocas, ale alespoň se umí dobře vyjadřovat a plynule mluvit před kamerou, to není jako to Podcastiškovo mektání.

   Vymazat
 41. Mistr už se definitivně přestal přetvařovat a dal najevo svůj postoj ke komunitě:

  "Takže jsem napsal tento post, aby NEtrollové, kterým se stýská po psaných recenzích, věděli, že i když si budou upřímně stěžovat, nepomůže jim to změnit mé rozhodnutí, neboť jejich spokojenost pro mě není dostatečná motivace ke změně (a nebyla nikdy, bez ohledu na moje Bitcoiny)."

  Citát se týká podcastů, ale zároveň to znamená, že po 6 a půl letech trvání projektu Fukafutokyu (tj. po 6,5 letech mlžení, vytáček, předstírání činnosti a hraní mrtvého brouka) je definitivně jasno. Film nebude. Františka Fuku prostě nezajímáte. Měl vás u prdele už ve chvíli, kdy jste mu sypali do koryta těch 170 000 Kč. Kdo chce ještě čekat, toho bude mít Franta u prdele navždy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, nikdy tomu nebylo jinak. Já nevím, co má v hlavě člověk, kterej jak debil pošle Fukovi peníze a naivně věří, že za to on vyvine něco jako pracovní úsilí a nasazení a něco vytvoří. Proč? Na co? Není to priorita, nezajímá mě to, mě zajímá pohoda moje a mé rodiny. Nazdar, zapomeňte...

   Vymazat
  2. Po sesti a pul letech Frantisek pohovoril kratce o prioritach. Zde je shrnuti: Mam vas vsechny u prdele, chci jen hrat hry a pichat manzelku (yes, 23 years age difference) a zaridit si barak. Cau.

   Vymazat
 42. Hezký páteček všem teplákům přeje Ilonka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přimontujte tam někdo BBC.

   Vymazat
  2. Graficky teplak uz urcite kuti dalsi masterpiece.

   Vymazat
 43. Ze života milionářské štěrboholské smetánky. Po seriálech Beverly Hills, Merlose Place nyní přichází česká obdoba Nedokončená Street, kde středoškoláka Dylana bude hrát František Fuka. Premiéry se dočkáte, možná, kdo si počkáte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hmm ... takto nezaostreny a z polovice deformovany vodou je ten Pupen vcelku fesak. Ked to ma Fuka bez bryli tak asi cajk.

   Vymazat
  2. Jo jo má osvalený hrudník a pravou rukou si drží penis.

   Vymazat
  3. Tento serial bude ovsem 18+ , nebot pokud me zrak neklame, ma Pupen oblecen pouze bryle.

   Vymazat
  4. Bradavky schovane v podpazi.

   Vymazat
  5. Ta dlouhá modrá tlustá hadice se tam válí proč? Vždyť Pupen ...oh wait!

   Vymazat
  6. Promenadovat sa nahi po vonku je na druhu stranu smart riesenie ako donutit susedov zvysit plot a namontovat si nepriehladne zaluzie, bez zbytecneho utraceni. Pupenovic usetria pri nakladnej rekonstrukcii.

   Vymazat
  7. Rezidence Šterboholí

   Vymazat
  8. Hlavní rezidence je sice už čtvrtý měsíc neobyvatelná, ale za to tam může Pupen občas přijet a vyfotit je nahý v bazénu. To musí být ty priority, o kterých František nedávno psal.

   Vymazat
  9. Ano, fast-acting v celé své nahotě.

   Vymazat
  10. Snad se dozvime v druhem dile, co se delo pote. Kam se sel Pupen umyt z chlorovane vody a osusit, kdyz jim tam nic nefunguje.

   Vymazat
  11. Deformovaný vodou a bez brýlí je fajn, ale kdyby ti, bratře sexuálně neukojený tepláku, řekl propadlým hlasem to svoje "tady Ylčááá", nevím, zda bys apetýt udržel!

   Vymazat
 44. Tyvole kde to berete ty fotky? Fuka to zveřejňuje na jeho decentr antisoc sítích? Vždyť to jeho pupen je nechutný

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, s pravidelnosti 1x mesicne Frantisek postuje odhaleneho Pupena, vetsinou evidentne po mrdacce. V te vode nevidim nikde plavat bily slem, tak predpokladam, ze je to pred mrdanim. Taky byla asi dost zima, Pupen se sice snazi tvarit jakoze je vse v pohode a milionarsky bazen je skvely, ale moc mu to nejde. Pocitam, ze letos uz Pupena Frantisek do vody nedokope.

   Vymazat
  2. Já myslím že fukova mrdka v jeho téměř 60 je poloprůhledná. Tzn většina spermošů dead. No ale bitcoiny má a to je jiný afrodiziakum pro kdejaký pupeny

   Vymazat
  3. Ten bazén si stejnak napustili zedníci aby mohli kýblovat rovnou do míchačky až budou nahazovat zdi. Dneska mají volno, tak do toho Pupen na chvíli vlez. A to je poslední koupačka, v zimě jim to roztrhá mráz a na jaře už z toho bude jenom odpadní jáma.

   Vymazat
  4. Já myslím,že zedníci kýblovali rovnou do píchačky. Fukovy samozřejmě. A Fuka se jako kokot motal kolem a blekotal něco o Factoriu, bitcoinech a kartičkách Vetřelců.

   Vymazat
 45. Fuko vole už ani Hattori Hanzo, dopiče.

  OdpovědětVymazat
 46. Fuko ty čuráku. Před 6lety jsi dostal netradiční nápad. Žebral o prachy ty nulo. Že natočíš film. Kde je? Ty zlodějská svině. Kde?

  OdpovědětVymazat
 47. Když si Tebe Kdokoliv pozve do svého pořadu/podcastu/YouTube jako legendu, speciálního, zajímavého hosta si sám sobě dal polibek smrti. Je jasné že takový člověk naprosto netuší že jsi jen fejková mediální podpantoflácká mrdka. A tím jeho pořad/kanál/podcast ztratil jakýkoli kredit.

  OdpovědětVymazat
 48. "Magistrat se zrejme rozhodl zlikvidovat tradicni nudistickou plaz u mostu inteligence. Pry budime verejne pohorseni."

  Ze života Honzy Moliče. Dále to nechám na vaší představivosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doufám, že obratem vznikne petice, kterou jako první podepíší významné osobnosti českého internetu jako Molič, Prýmek, bratři Fukové a špekosaurus.

   Vymazat
  2. Ti ne koronere, ti maji ted moc prace s bojovanim proti cenzure na internetu a cenzurovanim prispevku v diskuzich.

   Vymazat
  3. Fuka nepodepíše, protože neví, co to Molič je. Je to ale škoda, k nudismu má s celou "rodinou" viditelně blízko.

   Vymazat
 49. Pupen si v shitcastu řiká "Ilča"? To je divný, tolik zajímavých přezdívek si vytvořilo a když má šanci představit je veřejnosti, tak nic...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BBC (not a TV station) Žoužev (yes, 23 years difference) Pupen Adolfína (not because of Hitler) Fukaová.

   Vymazat
 50. Fuko! Teď mě dobře poslouchej. Soudný den přijde s brzy. A tebe si Jehova pozve jako prvního. Tak abys zas potom nefrflal že jsem tě nevaroval. Zloději zlodějský.

  OdpovědětVymazat
 51. Tak už ani Eda Hrubeš, Františkova věčná inspirace v oblasti krátkometrážních filmů, se Fukafutokyu nedočká...

  OdpovědětVymazat
 52. Podívejte se na vilu Dominika Haška za 13 milionů. No ha ha ha, to je ale žabař. Kdyby se zeptal Františka, mohl mít za 15 milionů krásnou bytovku připravenou ke kompletní rekonstrukci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13 mega stojí dnes kdejaká dvoupatrová srágora v dojezdové vzdálenosti od většího města.

   Vymazat
  2. Třeba ve Štěrboholech

   Vymazat
 53. Je prdel jakou šišku Franta dostává na fffilmu. A to tam hustě cenzuruje diskuzi. Jenže i jemu je jasný že pár těch negativních musí pustit. Ono by to totiž vypadalo blbě když by z dřívějších běžně 200 komentu tam zůstalo 5 adorujicich Frantovu genialitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ked mu aj ti najvernejsi napisu radsej knihu tak nema ani co ine pustit. Ale to je v poriadku, kvalitu podcastu zlepsi hned len co dokonci film :D

   Vymazat
 54. Teď jsem si ještě pustil jeden z fukocastů. Nevím jestli to pan Fuka dělá schválně. Ale když např recenzuje film pig tak tvrdí že je to o Nickovi Cageovi. Smradlavem bezdomovci. Dokáže tento reviewer rozlišit jméno herce a postavy? Nebo si myslí že Indiana Jones je autobiografie pana H.Forda? Terminátor Schwarzenegera? Apod? Nejspíš ne. Ale za to je přesvědčený že sám natočí velice netradiční dokument z Tokia.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Fuka dokáže všechno, ovšem jeho snahu musí zasponzorovat dostatečné množství backerů, jinak ani nezvedne prdel z otomanu. Oh, wait...

   Vymazat
 55. Franpiček by mohl vydat Fukafutokyu jako podcast. Plácal by tam takovéhle kecy, bylo by to bez obrazu (který za 6 let nedokázal sestříhat), a občas by promluvila Ylčááá místo Zuzanky (další specifický problém vyřešen). Zběsilé pípání included.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokonalý video. Takhle Franta vypadal před 20 lety. Plný života.

   Vymazat
  2. To je snad jedine dohledatelne video z Japonska, kde ucinkuje Fuka a zaroven neco mluvi, ne? Nebo je jeste nejake dalsi? Vlastne jo, Hooters Aj Fyl Lajk Houm.

   Vymazat
  3. Nádherný pohyb kamery

   Vymazat
  4. A já se bojím, že Fukafutokyu - jestli vznikne (a my víme, že nevznikne) - se víceméně celé ponese v duchu "humoru", který ztělesňuje tahle scéna. Trvá to skoro minutu, Fuka tam pozdraví diváky s tím, že jim chce ukázat "spostu Japonců", kteří jsou "úplně normální" a není pravda že si "staví obrovský roboty před baráky". Japonce neukáže žádné a obrovský robot tam je, což má být asi vtipná pointa. Ale není. Podobné "vtipné hlášky" dělá někdy každý, ale obvykle je to věc improvizace v rozhovoru s přáteli a soudný člověk by se něčím takovým nechlubil veřejnosti.

   Vymazat
  5. Na Frantovi je úžasný, že si myslel že si Japonci staví obří roboti před barákem. A nám objevně sdělí že to tak není. Uf. Otevřel jsi nám oči. Prosimtě Franto nemáš nějaký statistiky jaký je věkový průměr tvých backerů? Jestli je jim 6 a jsou fanoušci Pokémonů tak bych to chápal. Ale není to zneužívání nezletilých nebo tak něco?

   Vymazat
  6. To se celý odvíjí od toho, že Fuka trpí obsedantní představou, že je nesmírně a originálně vtipnej, jenže není. Nevím, kde tu představu vlastně vzal, jestli mu to někdo nakukal nebo na to přišel sám?

   Vymazat
  7. Nevím kdo mu to nakukal. Já ho sleduju tak od roku 2006. Od té doby se mu posmíval Baldýnský. A několik exwifes. Co já vím tak nikdy vtipnej nebyl. Ale posmívali se mu to jo. Ale dřív to bylo tak jako přátelské pošťuchování. Co začal žebrat a krást tak je to vážný.

   Vymazat
  8. Legendarny trailer. Onehda pred mnohymi rokmi ked Fuka zacinal kampan tak som si hovoril, co z toho asi bude? Potom dropol tuto bombu a ja som vedel ze ak to ma byt v duchu traileru tak to bude uplna picovina. Aj to mam podozrenie ze po vzore holyudu predavajuceho shitny film dal to najlepsie uz do traileru. Vtedy som nejak neodhadol, ze to nikdy nedokonci. A stale je to to najlepsie co z filmu vzniklo.

   Vymazat
  9. Ale zase verim ze Ilca s mamou sa valali smiechom este tyzden a trosku im to zjemnilo tu demonizaciu Japoncov z druhej svetovej.

   Vymazat
  10. Když jsem to viděl poprvé, tak mi to přišlo akorát strašlivě dementní a přiznám se, že jsem to moc nepochopil. Teď, když se na to dívám znovu, tak souhlas s hypotézou, že František, už jenom podle tónu hlasu, je už od začátku natěšenej, jak nám sdělí onu žertovnou pointu, že ten robot tam fakt je. Úplně z toho sálá taková ta dětská naivita, podobně jako z majo čízu nebo Hello Kitty v letadle. Jinak Fuka je příšernej herec a když se pokouší o "komediální" přednes a "humorné" pointy, tak je to katastrofa.

   Vymazat
  11. To video je z podzimu 2014 (což btw znamená, že kameru drží v ruce ten vorvaň, o kterým jsme se tady onehdy bavili, ale to je vedlejší), takže bych se vůbec nedivil, kdyby PRÁVĚ TOHLE byl ten moment, kdy dostal Fuka nápad na projekt Fukafutokyu. Takový to: "Jů, to se mi ale povedl super vtip, mám prostě talent, hm, co kdybych natočil film, kterej je celej takovejhle? To by bylo netradiční!" Normálně by to zapadlo mezi tisíce dalších věcí, co by Fuka udělal, kdyby chtěl, jenže krátce poté šel na rande s Forbeskou a chtěl ji něčím oslnit (bavili se o filmech), tak vytáhnul tuhle bombu. No, jenže pak ji musel zrealizovat. Ze začátku to šlo, vybrat prachy byla hračka, o to se postaral kamarád Červ a 440 Moličů/PrÄ%mků/Cimrmanů. Dovolenou si taky užili pěknou a Fuka natočil spoustu vtipně okomentovaných zajímavých japonských reálií. Pak sednul do "pracovny" a zjistil, že ty natočené japonské reálie vlastně moc zajímavé nejsou. A že vlastně nejsou ani vtipně okomentované - Fuka většinou jen popsal, co se na videu odehrává. A že sledovat něco takovýho 90 minut nevydrží ani on sám. No, a od tý doby se v tom plácá a čeká na zázračnej nápad, jak uplést z hovna bič. Ale nespěchá to, Zuzanka už je stejně dávno pryč, a ti lidi, co se mu na internetu smějí, jsou beztak zmrdi. Navíc má teď novou wife (yes, 23 years age difference) a nový house (yes, 5 months uninhabitable), je mu 52 let a hlavní prioritou je ta životní spokojenost, že jo.

   Vymazat
  12. Tohle je nejlepší zhodnocení projektu Fukafutokyu. Není to žádný hejt. Jen objektivní fakta. Tedy kromě forbesky. Tam se projevují autorovy osobní preference. Zřejmě je pro něj ženský ideál anorekticka holčička cca 12 let. Jakákoli žena co má tvary je vorvaň.

   Vymazat
  13. Z textu je zjavne ze vorvanom oznacil tu pred Forbeskou. Stale neviem presne kto to bol ale ked bola vyzrana tak okolo toho nebudeme tancovat. Medzi zenou "ktora ma tvar" a tlstou zenou je dost zjavny rozdiel a ani zdaleka to nieje to iste.
   Na druhu stranu, 12 years je Fuka approved, takze tu sa teplak nemusi skryvat ak to je jeho preferencia :D

   Vymazat
  14. Vorvaň byl na chvilku až po Forbesce, ne? Jako myslím ta obézní, o který tady nějakej teplák psal a jejíž fotky se nedochovaly.
   Jinak ale shrnutí dobré, přesně tak to vidím taky. A už se budu opakovaně opakovat - tvrdím, že aby vnímání Franty jakožto neschopnýho pyčuse přestalo růst exponenciálně, má jenom dvě možnosti: buďto hned zveřejnit dokument v tý podobě jakou má hotovou (se kterou není spokojený) a pak snášet kritiku za mizernou kvalitu jako dospělej člověk, anebo se omluvit s tím že se přecenil, vrátit všechny peníze a přestat slibovat.

   Vymazat
  15. Tak se omlouvám. asi nejsem takový fukolog. On měl nějakou tlustoprdku po forbesce? Škoda že nedochovaly fotky. Ale i tak si myslím že by to nebyl takový fail oproti tomu nebinárnímu v podcaatech skřehotajicimu.

   Vymazat
  16. Taky mám pocit, že s entitou jménem "Ylčááá" si Mistr fakt sáhl na dno.

   Vymazat
  17. Kolegové, dochází tady k nějakému nedorozumění, které je třeba uvést na pravou míru. Forbeska vystoupila na Jiřáku s pocitem, že svět se změnil k nepoznání, až v prosinci 2014. Před tím, v létě 2014 se s ním rozvedla Houslistka. Toto video tedy pravděpodobně vzniklo v mezidobí, kdy nezávazně chodil s Tlusťoškou, po které nezbyla skoro žádná elektronická stopa ve Fukovesmíru. To koneckonců sedí s tím, že zde psal jeden teplácký kolega, že s Tlusťoškou byl Fastactišek v Japonsku.

   Po Forbesce byla jen pištící Mája a pak už Fuka skončil v chapadlech Pupena.

   Vymazat
  18. Mimochodem, padlo tu jméno Tomáš Baldýnský. Docela by mě zajímalo, jak se na Fukovy vylomeniny z posledních let dívá on, při vědomí toho, že to byl právě on, kdo Fukovi nakukal storku o mrtvém synovi Bohdana Slámy, s níž měl pak Franta velký úspěch u Pavla Strnada.

   Vymazat
  19. Baldýnskýho nech bejt. Ten si nad Fukou umyl ruce už tak před 10 lety. Já bych chtěl aby se dořešila ta kauza Tlustoprdka. Mi netvrďte že v době rychlého internetu. Kamerových dronů. Že neexistuje jediný obrázek vorvaně.

   Vymazat
  20. Je to tak. Fuka po houslistce a pred Zuzikem mel jednu, kterou vytahnul do Japonska, ale Zuzik na rande tak zabodoval, ze Franta tu predtim totalne vydeletoval, a to vcetne japonskeho zazitku, kdy Forbesku vyvezl jen par mesicu pote znovu (tentokrat ale nikolivek za sve vlastni penize, tehdy byl Fuka jeste chudak, co skemral pomoci animovanych bulv). Vzpominam si, ze kratky romanek s Tlustoskou nekde okomentoval v dlouhem clanku o sve zamilovanosti k Forbesce.

   Vymazat
  21. "P.P.S: Než jsme se dali dohromady se Zuzkou, tak jsem se stihl co nejférověji rozejít se svou předešlou několikaměsíční skoropřítelkyní, která to výstižně shrnula slovy "Nemá smysl brečet nad ztrátou něčeho, co jsem vlastně nikdy neměla""

   Zdroj, clanek Nevesele Vanoce na fffilmu, kde se svet zmenil k nepoznani a Frantisek dospel k ciste matematickemu zaveru, ze existuje miziva sance, ze neco podobneho jeste nekdy zazije. U Pupena nic podobneho nezazil, protoze se tim verejne nechlubil.

   Vymazat
  22. Fotky byly, buď na G+ nebo Flickru. Ale G+ skončil a Flickr si Fuka zrušil, protože měl bejt nějak za peníze nebo co. Pak si ho teď nedávno obnovil, ale fotky z roku 2014 jsou fuč.

   Vymazat
  23. Tohle video bylo natočeno měsíc předtím. Myslím že hledaná Tlusťoška je ta bytost v 1:19.

   Vymazat
  24. Jo, to je ona! Skvělý počin v oblasti fukoarcheologie, kolego!

   Vymazat
  25. Och, děkuji za rozřešení! Takže ne po forbestii, ale před. No jak tak koukám, opravdu je to vorvaň, to měla Forbeska snadný, když měla něco takovýho nahradit.
   A video samo o sobě je krásná ukázka mistrova filmařského citu.

   Vymazat
  26. Kdyby se z tohoto monstra stala paní Fuková, musel by se Mistr safra ohánět, aby zajistil dostatečné množství potravy.

   Vymazat
  27. Velmi dobra prace kolego. "Zajimave" je, ze s tou se Fuka moc nechlubil, nepsal dlouhe clanky na internet a podobne. I na tomto je videt, jaka je to vychcana svina, objevi se nekdo trochu hezci, stihlejsi, kozatejsi, agedifferencovatejsi a Fuka na vztah okamzite hodi bobek jak na Moliče. Pupen by se mel hodne snazit, aby ho netrumfla nejaka kozata 30 years difference holcina, ktera bude se zapalem pouzivat Mastodon, coz Pupena po koupi noveho auta a domku jakoby zazrakem ze dne na den preslo.

   Vymazat
 56. Dnes jsem složil novou báseň:

  Nevzdělanec

  Kdyby Fuka dokončil college,
  dozvěděl by se, co je to Molič.


  Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hrave ako leto.
   Pozor na slovo nevzdelanec a jeho derivaty na FFFilme, moj komentar v zmysle ze Fuka je nevzdelany hlupak nepresiel.

   Vymazat
 57. Z Fukologickych analu (tedy kakaem potrisnenych). Pozvanka na svatbu FF+HH, LP 2012...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. obashuje vse, co ma kazdy autisticky fukisticky (="fautisticky") prispevek mit - bujara oslava a grilovani / ale doneste si vlastni jidlo, dary nechceme / ale solte na ucet

   Vymazat
 58. Moment. Ta pozvánka na fukosvatbu je pravá? Ten mentál fakt pozval lidi s tím že si mají přinést pití a jídlo? To je megalooooolec. Legenda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jistě, to je dávno zlatý fond a exemplární příklad Fukova přístupu ke světu - sezvu hodně lidí, aby bylo vidět, jaká jsem legenda/edgelord a podobně, ale platit jim jídlo a pití nebudu. Narcis, samoser a škrt v jedný osobě. Klasika.

   Vymazat
  2. To je jedna ze zakladnich hlasek Fukologu, jidlo a piti na svatbu/narozeniny atd vzdy vlastni (proto tam Fuka napsal "jiz tradicne"). Proste bujara oslava vole jasny, ale musis si tu oslavu udelat sam. Hlavne nenos Fukovi zadne dary, ale posli prachy na specialni ucet.

   Vymazat
  3. To vysvětluje proč už se u Fuků moc párty nepořádá. Pamatuju ještě jak se chlubil že má dům plný hostů. To bylo ještě na starém blogu. Dospělí lidé tam hráli videohry na Wii. (Fukova představa zábavy) zatímco konzumovali vlastní pití a přinesené jídlo. On mezitím v ložnici sváděl Jitušku se slovy budeme mít dnes sex. Takže teď už žádné oslavy u Fuků a do společnosti jedině na placené swingers. Well done

   Vymazat
 59. Cukrarna Forbescinych rodicu v Ledci nad Sazavou...

  OdpovědětVymazat
 60. Co je to tady za bandu ubohých obsedantů? Kdo má doprdele potřebu, bádat o detailech života takového zkurveného gaunera a kreténa, jako je Fuka? Kdyby to byl já nevim nějakej zpěvák. Co potěšil ludi písničkama. Udělal něco pěknýho. Tak prosim. Ale proč investujete energii zrovna do tohoto bezvýznamného zmrdečka? Jste všichni Ajvngou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fuka není zkurvenej gauner a kretén. Je to zasraná bezohledná zlodějská kurva. Trochu slušnosti ano? Buďme korektní.

   Vymazat
  2. František píše hezké články na internet, skládá moc pěknou hudbu a někdy v roce 21589 bude mít premiéru jeho skvělý netradiční dokument o Japonsku.

   Vymazat

POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak viz: http://www.fffilm.name/2018/09/jak-diskutovat-o-filmu.html