úterý 10. listopadu 2020

Náhodný záběr #35: Týrání zvířat

V našich končinách už se cvičené opice na poutích nevyskytují, ale v Japonsku se jim pořád daří. A když píšu "pouť", tak myslím náboženskou akci, nikoliv kolotoče.

A když už jsme u cvičených opic: Přišel mi email od administrátora CSFD.cz, jestli opravdu chci smazat stránku filmu FUKAFUTOKYU, a že to rozhodně dělat nebudou. Tak jsem s překvapením odpověděl, že jsem tam ten film nepřidával, nechci ho smazat a nic o tom nevím. Nějaká cvičená opice totiž požádala o smazaní a z nějakého sofistikovaného důvodu k té žádosti dala mou emailovou adresu...???

892 komentářů:

 1. Keby si sem chodil, tak by si sa docital, ze to siel dat Anonymny naporiadok, kedze v tom bol (je) bordel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rešerše Fukovy lenosti a neschopnosti:

   https://1url.cz/UMbtF


   Mimochodem: Fuka si OPĚT ZNOVU na tento dokument, publikovaný na platformě Google Docs, stěžoval společnosti Google a žádal jeho odstranění. Bez problémů jsem to obhájil a nic odstraněno samozřejmě nebylo. Jo jo, máš to marný, Fuko a můžeš si za to sám.

   Vymazat
  2. Jinými slovy kolego říkáš, že ti přišel e-mail od administrátora Googlu, že jim napsala nějaká cvičená opice (Fuka), že chce smazat stránku "FUKAFUTOKYU - Rešerše" a že to rozhodně dělat nebudou!

   Vymazat
  3. Na tu rešerši si určitě stěžoval někdo jiný. Franta, ostatně jako v každé situaci, kdy se mu to hodí, nic neudělal a nic o tom neví.

   Vymazat
  4. A ta částka taky nesouhlasí.

   Vymazat
 2. Františku, když píšeš "pout", tak je to 2. pád slova pouta. Zřejmě jsi myslel "pouť" , ale napsat t s háčkem vyžaduje práci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, moji pouť to taky nepíše. Tak nic.

   Vymazat
  2. Tak to se musím Františka zastat, ten háček tam je.

   Vymazat
  3. Jo taky to vidím, ale úplně malinký.

   Vymazat
 3. Fuko, nechceš film smazat, ale chceš ho dodělat? Hodláš, hodláš hodláš?

  OdpovědětVymazat
 4. Ha, podla nazvu by som cakal fotku z Vysocan, nie z Japonska.

  Kazdopadne ked si film nepridaval tak ho mozu zmazat. Ako pises, nic o tom filme nevies.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mně vždycky přišlo hrozně vtipný, jak si Fuka nezakládal a už vůbec sám nepsal wiki, o tom nic neví. Na imdb film taky nepřidával, vůbec netuší, jak se tam objevil. Pokaždé to byl nějaký oddaný letitý fanoušek - říká pan "pravidelně si kontroluju co a kde o mně vychází na internetu". Profil Maxe a Renn si samozřejmě taky nezakládal...

   Vymazat
  2. Je to tak, Fuka si urcite nic sam nepise a uz vobec si na nic nestazuje. Chlebec dosvedci.

   Vymazat
 5. Hele, administrátor CSFD odvážně odmítl smazat info o neexistujcím filmu z prestižní české filmové databáze oceněné mnoha českými internetovými cenami. NICMÉNĚ aspoň si s Františkem popovídali a ten slavnostně oznámil, že premiéra bude příští rok. Akorát Zuzana teď asi zuří, protože v kategorii "hrají" není vůbec uvedena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No počkej, zatím je tam tenhle rok. Ani ne za dva měsíce se to zase bude muset posunout. Z toho bude ještě všelijaké mrzení...

   Vymazat
 6. Administrátorovi OrgasmFace na redditu jsi taky říkal, že o tom nic nevíš?

  OdpovědětVymazat
 7. Každopádně díky za nový náhodňák, už mi toho prodejce oblečeného jako hora Fudži začínalo být nějak líto, jak tam furt tak sám stojí. Ale kdybys vydržel ještě dva měsíce, pokořil bys rekord nicnedělání (Still alive + Ověřte si odměny - 164 dnů).

  OdpovědětVymazat
 8. To vážně takhle ten administrátor napsal? Jakože "opravdu chcete smazat stránku filmu? ale stejně to dělat nebudeme" ...a to dokonce přímo autorovi toho chystanýho filmu.
  Tam musej dělat taky pěkný mamrdi tyvole.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale psal to Fukovi, takže ten ho logicky musel trumfnout: "na film jsem vybral peníze, ale zatím není hotový, ale možná na něm pracuji, ale nic neslibuji, ale smazat ho nechci a nic o tom nevím".

   Vymazat
 9. My víme, že máš Franto rád slovo "sofistikovaný" (podobně jako třeba meta a bizarní), ale tady ten důvod není, prostě si z tebe udělal úplně nesofistikovanou srandu.

  OdpovědětVymazat
 10. Kolegove, nezasirejme si hned prvni stranku bez nacitani zbytecnymi prispevky, ale pojdme s Fukou diskutovat konstruktivne: Kurva Fuko naval film !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Premiéra je jistě už za dveřmi. Proč by si jinak dával tu práci s novým náhodným záběrem?

   Vymazat
 11. Ja jdu pridat na csfd film Mrdatfukudoprdele (2022), schvalne, jestli to take nesmazou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už to tam je? Chtěl jsem napsat pochvalnou recenzi. Klidně tam dej nějaký minulý rok, ať to není tolik podezřelé. Ale vlastně tam to nikdo neřeší a tady to Fuka nečte ...dokud mu Vávra neřekne že zklamal jako chlap.

   Vymazat
 12. Cvicena opica urobila pre aktualne info o filme viac nez jeho tvorca za pat rokov.

  Let that sink in for a minute.

  OdpovědětVymazat
 13. A bílý křížek stále nikde. Jsou to vůbec pořád náhodné záběry? Co se s tímhle blogem stalo? Fuko! Pupene! Adolfe!

  OdpovědětVymazat
 14. Ajajaj, chudáka Františka, toho starého poctivce a pracanta, zase otravují nějací samozvaní kokoti. To dnes ve Vysočanech nebude dobrá atmosféra. Pupen, mladý ještě nezkažený chlapec plný ideálů, nepochybně vystoupí na ochranu svého opatrovníka a jistě už připravuje osnovu svého nepravidelného okénka "Čau Anonymní!". Čau! PS. Franto posuneš za rok vydání toho svého veledíla sám, nebo to zase bude muset někdo udělat za tebe?

  OdpovědětVymazat
 15. Odpovědi
  1. Perfektni a predevsim naprosto funkcni

   Vymazat
 16. Podvodník František Fuka vybral od důvěřivců téměř 200 000 Kč, za což slíbil dodat cestopisný film. Uběhlo 6 let, věřitelé neviděli ani peníze ani film, už se o tomto pojebu psalo i na aktualne.cz, a jediné co Fuka okradeným vzkázal je "Kdo se chcete dozvědět, kdy to bude, máte smůlu" a "Kdo chce ještě čekat, ten se třeba dočká"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Všechno sedí, až na jednu drobnost. Franta NIC NESLÍBIL.

   Vymazat
  2. Neslíbil, on to rovnou oznámil. To má mnohem větší váhu.

   "Jel jsem za vaše peníze do Japonska, natočil jsem tam 15 hodin videa a udělám z toho film."

   Vymazat
  3. Jenže, je tu háček. Pokud ses, bratře a kolego tepláku, podíval pořádně na ti kravský video, co mu Fuka na Zmrdovači, jistě ti neuniklo toto: V čase 0:45 Fuka říká doslova "A teď , teď bych CHTĚL ZKUSIT natočit něco pořádnýho". Ergo, ne natočím, ale chtěl bych zkusit... A další důležitá věta, který zazní v čase 1:40: "A POKUD NĚCO VZNIKNE, tak to bude určitě stát za to". Opět, bavíme se jen hypoteticky, pokud něco vznikne. Nikde není řečeno, že to skutečně vznikne. Prostě pijavice no, víc se na tu jeho drzou držku dívat nevydržím, musel bych mu ji natankovat.

   Vymazat
  4. Fuka film oznamil, vyzbieral nan prachy, bloguje o nom, rozprava o nom, pracuje na nom, hodla ho dokoncit, ale nikomu nic neslubil. Fukologicky.

   Vymazat
  5. Bratře tepláku z 13:24 hod., zkoušíš tu na nás nějakou podivnou fukologiku. Franta sice řekl "bych chtěl zkusit". Ale to řekl před natáčením. Pak natáčel, vrátil se a napsal: "Jel jsem do Japonska (...) a udělám z toho film". Takže Franta mluvil hypoteticky před výletem. Po výletu napevno oznámil skutečnost, že udělá film.

   Vymazat
  6. No jo, jenže tu skutečnost nijak nestvrdil svými činy. Věta "udělám z toho film" je ve fukosvětě stále jen jakýsi hypotetický pšouk ve větru. Už tehdy si Fuka nenápadně připravoval terén na situaci, že by sice chtěl zkusit, ale nezkusí, a že pokud něco vznikne - jakože nevznikne. Jinými slovy, ještrě před natáčením měl jasno v tom, že se na to stejně vysere, protože je to moc práce. Protože je to práce. Fukovými slovy, FFFILM mě celkem štve. Takže Fukafutokyu mě celkem štve.

   Vymazat
 17. Náhodné záběry? Tohle by snad mohlo být frantiseklookingatthings.tumblr.com

  OdpovědětVymazat
 18. Tiše, tepláci, Jana Fuková produkuje a František bloguje! Jste jen samozvanci a cvičené opice.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Otázka z Mexika pro Mistra:

   "Hej meester, how much for your seester?"

   Vymazat
 19. Na tohle jsme čekali přes tři měsíce? Fotka opice a jeden odstavec brečení? Styď se, Fuko. Styď se.

  OdpovědětVymazat
 20. 1) Každý kdo na webu startovac.cz založil svůj projekt, se smluvně zavázal k obchodním podmínkám, platným v den založení projektu.

  2) Tady jsou podmínky, které platily když František Fuka založil svůj projekt (vyfocené 16.3.2015, platné od 27.8.2014). K těmto obchodním podmínkám je Fuka smluvně zavázán.

  3) V těchto podmínkách je uvedena sankce: (článek 6, bod 10): "v případě porušení závazku je zakladatel projektu povinen zaslat backerům odměnu dle této smlouvy."

  4) To znamená, že zakladatel projektu je v každém případě povinen dodat odměny, ať už projekt dopadne jakkoliv.

  5) František Fuka je tedy povinen všem backerům, kteří dosud nezažádali o vrácení peněz, poskytnout tyto jejich odměny:
  - download filmu v HD kvalitě
  - download soundtracku v MP3 a FLAC
  Pro část backerů je pak povinen uspořádat premiéru filmu FUKAFUTOKYU a na tuto premiéru je pozvat.

  OdpovědětVymazat
 21. Když si tak pročítám ten Fukův nový ubliženecký vejšplecht, přemejšlím, jestli je opravdu tak blbej, nebo je to z jeho strany nějaký "meta" "meta" trollení. Pro případ, že bys to tady snad četl - Fuko, ten člověk si z tebe udělal legraci, protože místo toho, abys konečně jednou napsal, jak OPRAVDU pokračují práce na filmu, v jaké jsi fázi, co ještě zbývá dodělat, jak jsi na tom teď, v čase korony, jak se tenhle faktor obrazil při práci na filmu, mlčíš jako ryba a postuješ totálně nudný, nicneříkající fotky. Jednou za uherskej rok. Tomu říkáš "blogovat o práci na filmu?". Si to vole v tý svý autistický palici přeber, co děláš blbě a proč si z tebe dělají prdel všude, kam se podíváš. A netvař se pořád, že jsi nad věcí, že je ti všechno u zadku, protože ty jsi přece Franta Fuka... Lidi fakt nezajímá, kdes nabalil toho puberťáka, co ti přised dařbujána tak, že sis ho hned vzal. Je jim jedno, chtějí vědět, kam zahučely ty prachy, cos vybral na film, o kterým zatvrzele mlčíš a evidentně na něj sereš. Když nejseš schopnej napsat dvě kravský věty o tom, jestli na něm vůbec děláš. Tak se vzpamatuj, ty samozvanej edgelorde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobře ty! A je to pravda, do posledního slova.

   Vymazat
 22. To je docela hnusne nadavat svym fanouskum do cvicenych opic... To by si Leos Mares nedovolil, to je jinaci format.

  OdpovědětVymazat
 23. Lol, tradice příspěvků uplakaného edgelorda, který si stěžuje, jak jsou na něj lidé hnusní, pokračuje dál.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Akce anonymniho jsou to jedine, co Fuku primeje nejakym zpusobem reagovat na film v poslednich cca trech letech. Jen tak dal!

   Vymazat
 24. Tesim sa na tie kecy za dalsich pat rokov. Sral som na to 10 rokov a uz som naozaj naozaj naozaj chcel zacat, ale ludia si z toho robia srandu tak som sa urazil a nic nebude. Je to vsetko jejich chyba!

  Kampan, Kalousek, moze za to Radicovej vlada. Stop the count!

  OdpovědětVymazat
 25. Pane Fuko, slušně Vás žádám, dodejte film FUKAFUTOKYU, za který jste dostal zaplaceno 170 tisíc Kč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Dá se říct, že během 14 dnů bych mohl mít hotový audiovizuální útvar, který by trval přes 70 minut, bezpochyby by splňoval kritéria žánru "celovečerní dokument" a nebyl by to nejhorší dokument, jaký jsem v životě viděl. Ale nebyl bych s výsledkem natolik spokojen, jak s ním chci být spokojen. Tudíž budu měnit, upravovat a dodělávat tak dlouho, až budu dostatečně spokojen. Nenechám si tuhle šanci na natočení svého prvního filmu ujít jen proto, že je někdo nedočkavý.”

   Vymazat
 26. Jste na Františka zlí. Přitom je to tak hodný člověk. Například pomůže neznámému člověku s konverzí Lua skriptu do XML souboru:

  https://www.reddit.com/r/lua/comments/js4i4h/can_someone_please_help_me_convert_this_lua_file/gbx8qp9/?context=3

  Vsadím se, že to nikdo z vás, anonymních chudáků, neumí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Uuuu, ten ho zotrel. To sa hned pozna, ze Fuka pise knihu o LUA.

   Vymazat
  2. No vidíte! A hned dostal jeden bod. Kdepak, Franta je koumák, ten na rozdíl od nás ví!

   Vymazat
 27. Tvl, Františku, anonymní tam dal tvůj email právě proto, aby tě kontaktovali. A aby ses konečně zamyslel a za a) odpískal tu trapárnu, nebo za b) dodělal jsi film.

  OdpovědětVymazat
 28. Producent filmu tvrdí, že nemáš pravdu.

  OdpovědětVymazat
 29. Obávám se, že diverzní akce Anonymního, která Františka přinutila napsat o svém filmu jednu větu administrátorovi ČSFD a způsobila tamtéž update letopočtu je na dlouhou dobu největší úspěch ve Fukově komunikaci k projektu. On ví, že se k žádnému termínu nezavázal, takže film může být hotov třeba za deset nebo taky milión let - pokud s ním v té době bude konečně spokojen. To že je lidem k vzteku / pro smích sice dokáže v rámci své specifické psychiky vnímat, ale nic z toho pro něj nevyplývá. Emoce se u něj vytvářejí jinak - pozitivní díky čivavám, hraní her a úchylným videím na internetu, negativní až ho pupen pošle do háje.

  OdpovědětVymazat
 30. Nevotravujte Frantiska s nakym filmem, na kterej vybral pred sesti lety dve ste tisic korun (po zapocteni inflace dnes skoro milion).

  Resi ted, kam ulozit sto tisic fotek, protoze Google Pictures prestane byt zadarmo a nas dolarovy milionar prece nebude platit za uschovu fotek s civavama ve slipech.

  Poradite nekdo Mistrovi u jeho dotazu na jeho nesocialni siti, nebo pockame, az se zjevi pan P&%mek, aby Mistrovi pomohl v zapeklite zivotni situaci.

  Nemel nahodou nas Mistr nejaky sofistikovany system ukladani dat z rozpracovaneho dokumentu, ktery by treba mohl pouzit i na jeho fotky?

  No, snad to Mistr vyresi a bude moci dale makat jako sroub.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam ma vsetky tie krasne rana na pochcanych matracoch a ine smakocinky? Keby som niekoho fakt nemal rad,tak ho navediem aby to hackol pod prislubom celebritneho amaterskeho pecka a nech trpi.

   Vymazat
 31. Franta je v krizi podzimu zivota a potreboval by nejakou vzpruhu co by ho znovu vykopla z ty polohy nudnyho, otravnyho dedka. Nella s pupenem by mu meli/y koupit neco jako dostal Michael Douglas ve Hre. Nemuselo by to byt az tak rozmachnute, misto Mexika by byl pohozen treba ve slovenske cikanske vesnicce a skakal by pak nakonec z vysocanskeho balkonu do matraci morgedal. Ale chce to uz kurva fukozmenu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych mu nechal zlámat obě nohy. To je taky určitá změna perspektivy potom.

   Vymazat
  2. Jo. Nebo si s ním zahrát hru.
   Waterboarding game.
   Na půl hoďky.
   Panečku FukakfTokjo by pak kokot měl hotovej za den.

   Vymazat
 32. Franto, ty by ses měl spíš ptát, proč, když s tebou někdo chce komunikovat o filmu, to musí dělat tak, že to napíše administrátorovi ČSFD a dá k tomu tvoji emailovou adresu (a doufá, že ti to ten administrátor pak vzkáže). Nešlo by to udělat tak, že by se prostě zeptal tady v komentářích na blogu: "Tak Franto, blížej se Vánoce, tak jak jsi pokročil s tím filmem? Myslíš, že by to mohlo bejt hotový už příští rok?" a ty bys odpověděl třeba: "No, hele, nevim, je to celkem náročný a musel jsem to teď celý předělávat, aby tam místo Zuzany byl Pupen a vůbec ten původní materiál stál za hovno a už byl i zastaralej. Každopádně to znamená, že jsem teď vlastně zase na začátku a myslim, že tak dva roky to ještě klidně zabrat může. Rád bych, kdyby to bylo už v příštím roce, ale úplně nadějně to nevidim. Prostě uvidíme, no, a v létě napíšu, jak to vypadá a jestli to stihnu, nebo ne." Zabralo by ti to asi 10 minut - možná míň, než ti trvá vybrat ten náhodnej záběr a napsat k tomu popisek a stížnost na kokoty - a měl bys zas na půl roku klid a navíc by byli spokojený i tvoji fandové a nedělali by si z tebe na internetu prdel, že seš zloděj, lenoch a trotl. Ale je to jen takovej přátelskej návrh, tak to tak ber.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Krásně napsáno. Bohužel se ale domnívám, že náš milovaný mistr nám nechce lhát, že na filmu snad dělá. Rozplakal by se z emoční rozervanosti a pak by mu snad došlo, že to měl udělat dřív. Tomu je třeba se za každou cenu vyhnout.

   Vymazat
  2. K Mistrovi se navíc tyhle řádky bohužel nedostanou, protože to tu nečte. Je to na jeho vytříbený vkus málo vtipné/zajímavé a málo se mu tu podlezá a leze do análu. A Pan Fuka nemá rád, když mu leze do análu někdo jinej než jeho mladičký registrovaný partner.

   Vymazat
  3. Nemyslim si, ze to byl zamer komunikovat s Mistrem. Anonymni proste chtel jen zrusit stranku neexistujiciho filmu, ktery uz nikdy existovat zrejme nebude. Sest let to tam visi uplne zbytecne. Komunikace s Fukou uz je bezpredmetna. Nechte ho v klidu dozit u hrani her a na swingers party.

   Vymazat
 33. Mistr musel do odvážných palců (5.12.2020), kde se probírají filmy, vmontovat bláboly o nějaké video hře.
  Blahem se tam tetelí a orgasmicky si ucmrndava do slipu z toho, že je možné 50-100 hodin této hry hrát ZCELA ZDARMA!!
  To jen abyste bratři tepláci věděli, kam se podělo dalších 100 hodin Mistrova vzácného pracovního času.
  Fakt mentál tohle, bohajeho v jednapadesáti letech.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Palce 5.11.2020
   Překlep, stroj času bohužel nemám.
   Dal bych jinak vědět, dejme tomu z roku 2027, jak jsme tady na tom s Mistrovým dílem.

   Vymazat
  2. Pupen a jeho rodina musí ryčet blahem, že mají takovýho manžu/zeťáka. Bohuš Matuš hadr, tohle je teprv ta pravá perverze. To jsem si dneska krásně zafukal, myslí si Franta, než vloží psisko do zabzděného spodního prádla, které mu nikdo nevypral od doby, co se svým hochem vytrollili paní Jasinskou natolik, že už u nich neuklízí.

   Vymazat
  3. Jako ono je na tom vtipný, že kdokoliv normální, kdo má práci, rodinu, nebo partnerský vztah, na tohle prostě nemá čas. Nikdo. Stovky a stovky hodin utápět ve hrách. Tohle zvládnou akorát pupínkovatí teenageři, kteří u toho sedí celé dny a mají akorát pauzu na jídlo a Pornhub. Teenageři a potom Fuka...

   Vymazat
  4. Ilčo, poď mi ho pohonit, mám plný ruce práce, musím dodělat něco ve Factoriu, v jedný ruce mám Haribo, v druhý nanuka. No tak...pořád říkáš, že máme dělat věci spolu.

   Vymazat
  5. Nezapomeň že ještě při tom ještě ucucava teplé kakao z dudlíkove lahvičky, kterou má přidrátovanou ke krčnímu držáku na fukací harmoniku.

   Pardon, chtěl jsem napsat foukací, to musel být Freudian slip.

   Vymazat
  6. A protože Mistr by samozřejmě neutratil peníze za silikonové, zdravotně nezávadné dildo, tak má ještě ve vyběleném análu zasunutou salátovou okurku.
   Vzrušuje ho představa, že tam vzadu dole sdílí BBC (not a TV station) společně s Pupenem (23 yrs age difference) a následná, lehce svědivá vyrážka z chemického postřiku od salátovky mu také dělá dobře.
   Okurka samozřejmě bude později zpracována do salátu k večeři, nazmar nesmí přijít ani jedna CZK.

   Vymazat
  7. Pane Františku, v tescu bude okurka v akci jen do 17.11., udělejte si dostatečnou zásobu!

   Vymazat
 34. Pane Fuko, chtel bych jen rici, ze zdejsi prispevky pomerne spolehlive naplnuji definici kybersikany, pomluvy, nactiutrhani a dalsich osobnostnich utoku. Pokud budete mit zajem, muzeme se domluvit na sepsani nejake te predzalobni vyzvy, zaloby a tak dale. Vysi odskodneni bych predbezne videl minimalne tak na 50.000,- Kc na osobu. O naklady pravniho zastoupeni byste se nemusel vubec starat. Dekuji za Vasi prizen a jsem s pozdravem, eAdvokat

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Preco by mal Fuka zaujem o spisanie zaloby proti nemu? Zase tak blby neni ani on … je?

   Vymazat
  2. Pane eAdvokate, pan Fuka cte zdejsi diskuzi zridka (viz. poznamka dole), proto si asi bohuzel neprecte ani Vas navrh. Muzete mu ale napsat primo na jeho emailovou adresu, kterou ziskate napriklad pres adminstratora CSFD.cz. Pokud ani to nepomuze, zkuste poprosit nejakou cvicenou opici.

   Vymazat
  3. Třeba Pupena, toho už si Franta vycvičil snad dostatečně.

   Vymazat
 35. Franto dobry, vybrecel ses a ted zase muzes jebat na film. Great success.

  OdpovědětVymazat
 36. No. Tak, každopádně, ukázalo se tímto, že se náš mistr nechá velmi snadno vytrolit. To by měl být impuls k tomu hrnout do do něj pod tlakem.
  Třeba mu někdo napiště že tvoříte novou indie počítačovou hru a chcete poslat ukázky jeho hudby s tím, že byste ji ve hře rádi použili a platíte v bitcoinech. Následně ho samozřejmě odmítnete s tím, že skládá sračky.

  OdpovědětVymazat
 37. Ja uz sem radeji nic psat nebudu, bojim se zaloby a povinnosti Fukovi hradit odskodneni. EAdvokat to rekl jasne. Vsem ostatnim doporucuji totez. Nebudu uz Frantovi nadavat a pomlouvat ho. Nestoji mi to za to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je v pořádku, Ilono. Rozhodni se jak uznáš za vhodné.

   Vymazat
  2. Mozno to bude tvoja povinnost podla nejakych podmienok ale pokial nikomu nic neslubis tak si v klude. S tym sa fakt nestresuj, 5-10 rokov, kolko len chces a nikomu nemusis nic dat.

   Vymazat
  3. Nadávky a pomluvy sem rozhodně nepatří, k tomu snad není potřeba upozornění eAdvokáta. Na slušném blogu je místo pro otázky, věcné odpovědi a neurážlivé vyjadřování vlastního názoru. Rád bych se proto zeptal zda nevíte jestli budou manželé Fukovi o víkendu doma nebo mají v plánu např. BBC (not a TV station) party. Já jen abych měl představu kolik času má František na postprodukci a jestli to stihne do konce roku 2021 - viz ČSFD.

   Vymazat
 38. Jak promyšlený je celý projekt Fukafutokyu, pochopili někteří hned na začátku:

  "Hlavne mi to prijde, ze to vsechno dela narychlo. Takovy siti horkou jehlou. Uci se narychlo strihat, vybira kameru. Zjistuje, ze muze jet jen behem golden week, kdy je vsechno drahy, vsechno zamluveny atd. Myslim, ze by udelal dobre, kdyby pockal na podzim a lip se na to pripravil. No ale treba prekvapi."
  - Anonymní 2. dubna 2015 5:56

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Silo sa to za horuca ale Fukovi tak trochu nic ine nezostavalo. Nezabudajme ze vystupujuc v roli enigmatickeho milionara ulovil rezidentnu zlatokopku redakcie Forbes. Potreboval sa predviest a vylety do cudziny s novou pichackou su taka istota ako zaposobit. Nemohol to odkladat a uz vobec nie s dovodom, ze neskor to bude lacnejsie. Forbeska este poslusne drzala, predstavujuc si ako budu nad vyletom do Japonska hykat v Ledci a prehltla podivnost, ze milionarovu dovolenku plati pospolity lud. Fuka na Googli klikol na tlacitko citim sa stastne a myslel si, ze sa to nejak vyrobi samo.

   Ja sam som si pri ohlaseni projektu hovoril, ze to bude nudna sracka co nebude stat za rec a tesim sa na picung backerov v style, to si mohli natocit sami a lepsie. Keby mi vtedy niekto povedal kolko zabavy s tym bude za pat rokov, bez toho aby bola vonku aspon minuta filmu neuverim mu ani slovo.

   Vymazat
  2. Taky si myslim, ze Vyfuka do toho uvrtala Forbestie. Zive vidim tu konverzaci:

   - Hele kdyz jsi celebrita co natocit netradicni dokument o Japonsku?
   Fuka: Skvely napad Zuzano, uvidim na Startovaci, jaky bude zajem a podle toho se rozhodneme co dal.
   Startovac: vybrano skoro 200 procent cilove castky.
   Fuka: Eeeeéé.

   Vymazat
  3. Nemyslim si ze ho k tomu uvrtala ale naopak, Nafuka chcel byt svetobeznik, kinar, milionar a bol presvedceny ze natoci film pre teplakov s Fobreskou na curaku a este mu to aj zaplatia.

   Po prichode domov zistil ze film tak uplne nema a Forbeska radsej sla "s kamaratkou" na chatu.

   Vymazat
  4. Nemyslím že ho vysloveně uvrtala, ale určitě hrála v tom rozhodnutí velkou roli. V tý fázi okouzlení jeden druhým si oba mysleli, že to František zvládne. To vystřízlivění mu nezávidím...
   Pak začal nahonem hledat pro svůj kolík náhradu, skončil s Pupenem (což podle jeho slov práce na filmu nezbrzdí, naopak) no a aktuální stav ani nemusím popisovat. Naplno se věnuje třem hrám, z nichž jedna má herní čas počítaný ve stovkách hodin a zbylé dvě prakticky neomezený.

   Vymazat
 39. Týjo, na FFFilmu dostává Fukák celkem nakládačku. A to jsou prosím příspěvky, co prošly cenzurou. Zajímalo by mě, jak vypadalo to, co neprošlo.

  OdpovědětVymazat
 40. JAKÉ TÝRÁNÍ ZVÍŘAT?!

  Mistr že sebe pořád dělá jakéhosi znalce Nipponu a zase - jako obvykle - nemá ponětí o tom, co právě vyfotil.

  Opice se při náboženských slavnostech předvádějí v kimonech a soutěží o to, která bude mít to nejhezčí.
  Rády se hrdě předvádějí za doprovodu hudby, což je ale někdy smutná podívaná.
  Zde můžete vidět snědého bubeníka, který - již zcela vyčerpán celodenním bubnováním - na kolenou prosí opici, aby ho už propustila že služby.
  Zlá japonská rasistická opice to zcela odmítá a pro jistotu má nebohého bubeníka přivázaného na provaze, aby jí neutekl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyborny postreh pane kolego. Treba se nam Fuka tim nahodnym zaberem snazi neco sdelit. Uz prece naznacil, ze Anonymni je v tomto podobenstvi cvicena opice. A on je ten bubenik, ktery na kolenou prosi Anonymniho,aby z neho sejmul brime dodelani Japafilmu.

   Vymazat
 41. Ve včerejších Odvážných palcích František objevuje Bollywood a při popisování filmu Jentl říká "brabra strajsand."

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rád bych věděl, co má zcela hollywoodský židovský Jentl společného s Bollywoodem.

   Vymazat
  2. Ono taky v těch Palcích jde vidět, jak František udrží pozornost stěží pár minut. Pak už si musí hrát s mobilem, nebo dělat něco jiného. Kdo ještě náhodou věříte tomu, že tenhle člověk je schopný dělat nějakou složitější práci náročnou na soustředění, tak zapoměňte, že nějaký film někdy bude, protože Fuka na to prostě nemá.

   Vymazat
  3. Je to tak. Zrejme tam je nejaka lehka mozkova disfunkce, kvuli ktere Fuka muze hrat jen hry (pocitacove a deskove) a koukat na filmy (kdy uprednostnuje ty s co nejmensi stopazi, kde se dejou veci, ktere lze logicky vysvetlit, protoze jinak se Mistr zacne ztracet).

   Vymazat
  4. Rád bys věděl? Rád ti odpovím. I když by stačilo si to poslechnout. Vubec nic. Tyhle postřehy říkal Franta nezávislé na sobě. Ano, ač je to divné, zvládnul mluvit o dvou různých věcech v jednom pořadu.

   Vymazat
  5. Tak to je opravdu divné, Mistr toho už moc nezvládá.
   No hlavně, že ještě má nějaké postřehy.

   Vymazat
 42. Ten Fuka, který při "překládání" oscarového ceremoniálu vymyslel kategorii Oscara za mejkap? Jo tak to sedí.

  OdpovědětVymazat
 43. Fuka jódlujícím hlasem bez nejmenšího ponětí o stavbě mluvené věty a přízvucích „pře - klá -dal“, název filmu o jistém spisovateli zarputile vyslovoval „Kapoty“ a osvěžil nás novotvary typu „nominace za kinematografii“ místo „za kameru“ či výrazem „tolikabarevná postava“.

  OdpovědětVymazat
 44. Co myslíte, už si Fuka alespoň částečně doplnil vzdělání a ví, o jaké Kapoty šlo? Nebo je pořád nad věcí a myslí si, že mu každý může políbit prdel, protože on překládal Star Wars a naučil se anglicky ze sledování CNN...?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šlo o náhradní kapoty pro Citigo

   Vymazat
  2. Fuka si vzdelani prestal doplnovat nekde na zakladni skole. Od stredni jiz hraje hry a cumi na filmy a pokracuje v tom dodnes.

   Vymazat
  3. Jako u člověka, který zásadně nic nečte a dokáže vypouštět z úst výrazy jako např. židovská teologie (poslední Palce) a nepřipadá si u toho hloupě... to pochybuju. Ale mu to asi stačí. Být ignorant a mít pocit jaká jsem hvězda, to jde dohromady. Potřebou se vzdělávat a motivací k tomu, nemluvit hlouposti, jaksi člověk pak přestává být ignorantem.

   Vymazat
 45. Pokud mate nekdo zajem, mel bych k prodeji nejake artefakty k fukafutokyu. Konkretne se jedna o "Download", "Zertovnou placku", "Velky magnet na lednici" a "Vstupenka na premieru". Je to nepouzite a ja uz pro to nemam vyuziti + to byl nevhodny dar. Cenu nabidnete...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahý kolego tepláku, chci ti dát přátelskou radu.
   Tady bys jen tratil!
   Chápu,že asi neznáš jiné prodejní možnosti, ale zde by se cena těchto vzácných FukanasFakujeFTokyu artefaktů zcela určitě jen rozemlela do nějakých nepodstatných statisíců.
   Navrhuji Sotheby's nebo Christie's, tam by se to mohlo vyšplhat do statisíců liber či dolarů. Mistrova stopa je celosvětově známá ve všech směrech.

   No a když to nevyjde, dal bych to na Aukro.

   Vymazat
  2. Ja bych se zkusil poptat v Rusku, kde ma Mistr stale tisice fanousku, kteri mu volaji pres dratovy telefon s kulatym cifernikem, aby se ho zeptali, proc je tak uzasny, nebo jak dokazal tak skvele napasovat svou prezdivku na uvodni obrazovku nelegalne zkopirovane zapadni hry.

   Vymazat
  3. Po hovoru Mistrův ruský fanoušek opět usedne v obýváku s kobercem na zdi a pokračuje v konzumaci nakládaného zelí a slanečků a v černobílé televizi nadšeně pozoruje přímý přenos z cirkusového představení, kde medvěd s drátěným nahubkem na tlamě jezdí na motorce pořád dokola.

   Vymazat
  4. Kolik chces za tu vstupenku na premieru? Nemam ted moc penez, nevymenil bys to za fukovu rozepsanou knihu o jazyce LUA?

   Vymazat
  5. Jestli někdo opravdu máte tu magnetku, mohli byste ji nafotit a postovat sem? Šířily se tu informace, že je to typický produkt Fukovy lenosti a neschopnosti - obyčejný potištěný papír nalepený na magnetu. Je to pravda?

   Vymazat
  6. Co je to magnetky?

   Vymazat
  7. Ano, na legendární hlášku: "Co to je magnetky?" by se rozhodně zapomínat nemělo.

   Ostatně celý ten příběh. Fanoušek napíše Fukovi, že by chtěl dovézt magnetku z Japonska. Fuka zareaguje tou autistickou větou a následně se zeptá, jestli chce ten člověk magnetku jako suvenýr z Japonska, nebo magnetku jako Fukafutokyu merch. Fanoušek výslovně odpoví, že chce magnetku z Japonska. Fuka následně nechá vyrobit magnetku jako Fukafutokyu merch (s hovnem). Někdo v diskuzi mu napíše, že ten člověk přece chtěl magnetku z Japonska, a ne tohle. Fuka odpoví, že kdo to takhle pochopil, tak nemůže umět číst. Vrcholné dílo fukoautismu.

   Vymazat
  8. Ale no tak chlapi, to se tu fakt nenajde alespon jeden, kterej ma od Fuky magnetku z kartonu s hovnem? Nestyd se, zes mu poslal prachy...

   Vymazat
  9. Náhodou, magnetky byly spojeny s doposud největším úsilím, které Mistr na filmu vynaložil.
   Nejenže je s Forbestií vyrobil, ale dokonce Mistr jako těžce vytížený internetový influencer a digitální ikona našel ve svém nabitém kalendáři půl dne, aby magnetky rozvezl na kole a ušetřil tak na poštovném částku mezi třemi a pěti sty korunami. Kdo vám to dneska dá?

   Vymazat
  10. Nebyla ta magnetkova akce tehdy jen pro prazske? Prave proto, aby Mistr nemel moc prace s lepenim obalek...

   Vymazat
  11. Ta diskuze s autistickym Fňukou je naprosto golden. Jedna z nejpametihodnejsich diskuzi. "Fňuko, chci magnetku z Tokia na lednici, vytvoril bys to jako dalsi odmenu?"

   - Mistr vezme papir, lepidlo, magnet a na papir vytiskne svuj xicht s hovnem u huby a posle to nebohemu fanouskovi, co chtel suvenyr z Tokia.

   Vymazat
 46. Jsme skoro intelektuální *6* pár (žena r. 1992, muž r. 1968), hledáme cool mladší štíhlou slečnu (nebo pár), která má ráda humor a erotická dobrodružství. Nejlépe dlouhodobě.
  !!! *71* SAMOTNÍ MUŽI NEPIŠTE *71* !!!
  !!! *71* NOT INTERESTED IN SINGLE MEN *71* !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co znamená *6* a *71*?
   Omlouvám se, nejsem v těchto záležitostech zběhlý.

   Vymazat
  2. Jako zbehly Fukolog bys mel vedet, ze jedno z toho je emoji strikajiciho curaka, ktery Fuka pridava do svych inzeratu, kde laka obeti pro uspokojeni sveho sexualniho predatorstvi.

   Vymazat
  3. https://aws-foto.amateri.com/smiley/71.gif

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 47. František prý zažil lehké zklamání, když ho Pupen lákal na příjemný večer strávený jako man in the middle. Těšil se, že zase okrade nějakého důchodce, zatímco ve skutečnosti šlo o BBC párty. Nakonec si to ale užil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Not a TV station/23 years age difference? Nezapominej na dulezite informace v zavorkach, abychom nebyli ochuzeni o zadne poznatky ohledne Mistra

   Vymazat
  2. Čili v kompletním znění asi takto:

   František prý zažil lehké zklamání, když ho Pupen (yes, 23 years age difference) lákal na příjemný večer strávený jako man in the middle. Těšil se, že zase okrade nějakého důchodce, zatímco ve skutečnosti šlo o BBC (not a TV station) párty. Nakonec si to ale užil (not because of Hitler).

   Vymazat
 48. Střípky a bonmoty z FAQ: "E-mailem budete ale dostávat pouze ty nejzásadnější informace, abych nespamoval. Méně důležité info se bude objevovat na blogu fukafutokyu.fuxoft.cz."
  Je tu nějaký Anonymní Backer, který už dostal nějaký e-mail s nejzásadnější informací? A teď se ptám vážně.

  OdpovědětVymazat
 49. Fuko, chtěl bych tě mrdat ztopořeným čurákem do oční bulvy, ty zmrde!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Takže Srbský film...

   To by se Mistrovi mohlo líbit.

   Vymazat
 50. Ahoj debilci tak mate konecne novy zaber! Muzete zase zavidet a spamovat ty svoje uchylne vyblitky a nemuset porad nacitat dalsi! Alespon vidite jak vas ma Franta rad normalni clovek by se na masturbatory jako jste vy davno vysral protoze vy za zadnou namahu nestojite! Tak hlavne hodne piste at se muze Franta obcas se svou krasnou zenou zasmat jaci na svete existuji pitomci! Pak se budou zbytek noci vasnive milovat coz je vec kterou vy nikdy nezazijete! Leda si ze socialnich davek usetrite na tu nejlacinejsi poulicni slapku co vas nakazi syflem a vy pak chcipnete v osamelosti nekde na infekcnim! Ne ze bych vam to nepral!
  Cau!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někdo by ti měl pomoci s diakritikou, bratře teplomile. Jedeš v tom s námi.

   Vymazat
  2. Já vám nějak nerozumím. Stále píšete o nějaké Frantově krásné ženě. To myslíte tuhle? Nebo má Franta už zase nějakou jinou?

   Vymazat
  3. Viem ze Frantisek je velmi liebralny, jeho zasadove odmietanie cenzury internetu v akejkolvek podobe hovori za vsetko. Pokial teda nazyva svojho mladeho partnera manzelkou, ja mu fandim.

   Vymazat
  4. Pupen je už minulost a Fuka teď souloží nějakou krásnou ženu? Jak teď nejsou novinářské projekce, tak nemáme aktuální informace :'(.

   Vymazat
  5. Já myslel, že sem ty úštěpačné komentáře píše Nella - a ona je to postava mužského pohlaví. Velké zklamání....

   Vymazat
  6. Ja by som mu neupieral pravo identifikovat sa ako uplna pica.

   Vymazat
  7. Je to cvičená opice. František se s ní skamarádil v Japonsku a domů spolu přiletěli armádním speciálem. Od počátku si výtečně rozumí, paří videohry, hrají epické deskovky a opička třeba taky ráda vyvenčí čivavy. Už umí základy LUA a taky trochu česky (viz výše), takže nezřídka píše recenze nebo postuje na internet namísto Franty, když si on chce přispat. Nemá ráda když Frantu někdo kritizuje, na to je dost citlivá. Bohužel bývalá Frantova partnerka nedokázala tohoto nového člena domácnosti úplně snést, což jak víme vyústilo v zásadní osobní problémy. Výběr pupena zjevně už počítal s touto podmínkou, takže soužití je celkem harmonické i když detaily nejsou známy stejně jako rod ani pohlaví primáta.

   Vymazat
 51. Dneska ráno jsem svoji ženu (8 years age difference) stručně seznámil s historií fukafutokyu, když byla zvědavá co si to pořád čtu. Ihned pojala názor že Fuka je lempl a je dobře že tady dostává sodu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leželi jste při tom na matraci? Pokud ano, byla jen tak na zemi nebo v rámu s roštem?

   Vymazat
  2. Taky by byla zajímavá informace o tom, zda máte na zdi vedle postele praktický rákosový rošt proti otěru. Mívala to tak moje babička, ale dnes to vrací do módy někteří digitální trendsetteři.

   Vymazat
  3. A co tablet, bratře tepláku? Byl řádně přitlučen k poličce nad hlavou?

   Vymazat
 52. Franta dělá moc dobře, že s filmem nespěchá - každým rokem totiž tyto záběry získávají na dokumentární hodnotě. No jen se podívejte - člověk a makak jen tak sedí na ulici a ani jeden z nich nemá roušku - nebyl ten rok 2014 prostě bláznivý?;-)

  OdpovědětVymazat
 53. Kolegové, udělal jsem zásadní odhalení. Pupen má zjevně ještě jednu oblíbenou přezdívku, a to "Zouzev"! Google je váš přítel. Není zač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tuto prezivku jej dali v not a TV station?

   Vymazat
  2. Skvele odhaleni kolego!

   Na csfd sedi posledni hodnoceni s tim, na co kouka Fuka s Puenem na proprdenem sofa, obcas prolozeno nejakym filmem, ktery Mistr povazuje za skvost (Metva nevesta Tima Burtona).

   Takze pokud chcete videt, na co se u Fuku zrovna divaj po mrdacce, tak tady:

   https://www.csfd.cz/uzivatel/584145-zouzev/hodnoceni/

   Vymazat
  3. Jo a posilam odmenu v podobe emojo strikajiciho curaka.

   Vymazat
  4. Tak manželé Fukovi koukali na Martyrs... Franta chtěl asi svoji 23 years age difference manželku nažhavit záběrama brutálního násilí a torture porna, ale podle Zouzevova dvouhvězdičkového hodnocení mu plán asi nevyšel a musel se uspokojit sám BBC (not a TV station) dildem.

   Vymazat
  5. Pozor, jak již bylo napsáno výše, Mistr neutraci peníze za zdravotně nezávadná silikonová dilda.
   Cpe si do vyběleného análu velké salátové okurky a představuje si při tom, že sdílí BBC (not a TV station) s pupenem.

   Vymazat
  6. Velmi zajimavy je Pupenuv vlus v prefukovskem obdobi. Vysoka hodnoceni maji Pretty Woman, ruzne Sexy ve meste romanticke filmy s Tomem Hanksem. Klasiky jako treba Sedm maji pak zpravidla o hvezdicku mene. Pupen zkratka nyni zije svuj sen z romantickych komedii.

   Vymazat
  7. Ake hodnotenie ma romanticka komedia, BBC (not a TV station) fucks wife, while cuckold husband watches?

   Vymazat
 54. Pozor, je zde nový specifický problém. František má 400GB fotek čivav, 70GB fotek pupena, 20GB fotek Japonska a 10GB fotek sebe a ostatních věcí. Kdo dokáže vymyslet vhodnou solution pro jeho Photo storage needs? Podmínky: private VPN on fuxoft.cz, photo gallery app, some sort of local cache, no periodic automatic scanning. Já bych to na jeho místě prostě promazal na 20GB, ale nechci mistrovi radit. Určitě se najde nějaké sofistikovanější řešení.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak doufejme, že se to povede vyřešit bez zbytečného utrácení a k mistrově plné spokojenosti.
   Je nám asi všem jasné, že mezi těmito fotkami je i pokračování populární série Náhodné záběry, které nám každého čtvrt roku umožňuje poodhalit jednu kuriozitu z Japonska.
   A určitě jsou tam i velmi raritní záběry Making Of, které si Mistr nechává na "film o filmu", aby nám dodatečně zprostředkoval tvůrčí proces.

   Vymazat
  2. Take jsem to cetl, kde o tom diskutuje na redditu. Krom toho, ze tech 500 GB fotek musi byt naprosty odpad, proc vubec Mistr resi ten problem tak slozite?

   Mistr se na redditu pta, jestli neni jednoduchy skript na stazeni vsech fotek, protoze se mu nechce klikat 50x na download button. V diskuzi se skoro jako vzdy rozjelo zesmesnovani Mistra, ze kdyby misto diskutovani proste uz downloadoval, uz to ma hotove.

   Proc ma vubec Mistr potrebu skladovat nejake trapne fotky? Jeste jsem za leta letouci nevidel jedinou normalni fotku hodnou uschovy.

   A proc to tam proste Mistr nenecha na Googlu? Bude se platit jen content po urcitem datu. Aha, Mistr ma OCD uzkost, ze musi mit vsechny fotky, co v zivote kdy poridil, na jednom jedinem miste.

   Vymazat
  3. Jako jasně, to mě hned taky napadlo. Mít 100 tis. fotek je strašně (a nesmyslně) moc, pro takové množství ani téměř není možné udělat nějaký praktický katalogizační systém, aby zkrátka člověk našel to co potřebuje. Představuju si to tak, že Fuka musí autisticky schraňovat úplně každý sebehloupější snímek, který kdy v životě udělal. Úplně každý. Jak někteří lidé, kterým na stáří hrábne a mají plný byt bordelu, nefunkčních krámů, starých novin, slevových letáků a bojí se cokoliv z toho vyhodit - tak to je úplně to stejný, akorát s fotkama.

   Vymazat
  4. Creampietisek nikdy nevie ci pri natacani Palcov bude chciet pohonit nad Frobeskou, Pupenom, Nellcou alebo Adolfom (not becaue of Hitler). Mat vsetko online je jedine riesenie.

   Vymazat
  5. Ještě že to Franišek píše anglicky, jinak by se s panem Ondřejem a panem Mirkem nedomluvil!

   Vymazat
 55. Fuko, na Vanoce dostanes kapesnicky s vysivanou civavou!

  https://www.fler.cz/fler-poptavky?id=29923

  Nejedna se o spoiler, protoze je to k dohledani hned na prvni strance Googlu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co to poslat na fuka@fuxoft.cz? He he he :)

   Vymazat
  2. Pozor, prozrazovat předem dárky od Ježíška je protiprávní jednání, jak by jistě dosvědčil zde přítomný eAdvokát - nyní již Fuků rodinný právník.

   Vymazat
  3. Protiprávní je zneužít crowdfunding jako bezúročnou půjčku na dovolenou.

   Vymazat
  4. Když není protiprávní prozradit dětem že Ježíšek neexistuje tak zákonitě není protiprávní říci Mistrovi, co možná dostane od Pupenozouzela.

   Vymazat
  5. Pozicku je treba vratit do stanoveneho datumu. Fuka okradol ludi ktori mu verili o peniaze.

   Vymazat
 56. Napsal jsem to na fffilm, kde to tridi umela a lidska inteligence, ale snad kazdemu je jasne, ze to tam vsechno jedno po druhem skenuje Fuka se svejma mini ocickama v konkavnich brejlickach. He he he he.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja to tam taky napsal. He he he. Napiste to tam taky. He he he.

   Vymazat
  2. Zda sa ze cvicena opica, teda ludska inteligencia, spoiler zamietla ale aspon si ho precitala.

   Tricko uz ma, teraz pribudnu tematicke kapesnicky, este ponozky, do splipov pojde samozrejme ziva civava, tesite sa na novu foto seriu?

   Vymazat
  3. Spíš bych na Fleru nahlásil, že manžel tohoto uživatele je zapletený do zpronevěry, ať si na něj dají pozor.

   Vymazat
  4. Lidska inteligence a jeden z nejznamejsich cenzoru ceskeho internetu schvalila za tyden cele 4 komentare, ktere se ji samozrejme nedotykaji a neurazeji ji.

   Vymazat
 57. Tak ten spoiler tam psaly minimálně 3 opice, tak buď to zvládl jednoduchý LUA skript nebo to pořešil sám edgelord.

  OdpovědětVymazat
 58. Mě by jenom zajímalo, jestli se Frantova manželka oficiálně podepisuje "Ilona Žoužev Pupen Fuková". Rozhodně je to edgy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pozor, Zouzev Pupen je francouzsky a čte se to Zuzéf Pypán. Co to znamená, nevíme.

   Vymazat
  2. Ja nahodou francouzsky trochu umim a je to takova slovni hricka, nicmene v alsasskem nareci to znamena "cerny klacek". Nevim, jestli to nejak souvisi s BBC (not a TV station)

   Vymazat
  3. Pupen Fukaova. Ked sa chlapec citi progresivne tak iba Pupen Fuka.

   Vymazat
  4. Rofl ja chciju, prej zuzef pypan vy ste hovada, tyhle diskuze se fakt musejou nekde archivovat

   Vymazat
 59. Byl jednou jeden František
  A lidé mu vypsali šek
  Na dvě stě tisíc korun českých
  Když natočí jim dokument hezký

  Uběhl rok první
  A František dělá, že je brouk mrtvý
  Nebojte, neumřel jsem!
  Stále makám, tady jsem!

  Uběhl rok druhý
  Lidé dostali záběr náhodný
  Netradiční nápad mám!
  Důležité je, že na to v podstatě nespěchám.

  Uběhl rok čtvrtý
  Ten byl k Františkovy krutý
  Čelím zásadnímu osobnímu problému!
  Má Zuzka teď nastavuje jinému!

  Uběhl rok šestý
  A František je opět šťastný
  Rád sleduje jak BBC Pupen rozmrdává
  A aby to tolik nebolelo tak přiflusává

  A dokument?
  Nebude teď na něj Franta srát?
  S Pupenem práce na něm neustala!
  Právě naopak!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Obsahově v pořádku, ale forma velice, velice pokulhává. Rýmy jsou klopotné, jako by je stloukl sám Fuka, rytmus kodrcá jako splašená herka. Udělám projekt na Startovači a pokud mi pošlete peníze, tu báseň přepíšu. Ale NIC NESLIBUJI.

   Vymazat
  2. To je rapova pisen

   Vymazat
 60. Pane fuko, stryc ze slovenska mi poslal pocitac, abych si ukratil cas v techto krutych dnech. A k nemu i spoustu her na kazetach. Doporucil mi jednu dobrou, pry od vas. Na emgetonu je na case 3:28. Padaj tam telesa ruznych tvaru a musi se to skladat tak, aby byla vyplnena zakladna. Pak se ten radek odstrani. Predne smekam, mel jste skvely napad. Vsechny genialni napady jsou vlastne jednoduche. Co me ale sere, ze mi tam nekdy zustane jeden dilek volny a pak zacne padat takove to "Z-tko", co mi zas rozmrdne horni radek. Nemel byste jako tvurce nejaky tip jak tuhle situaci optimalne hrat?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No tak! Tohle Franta programoval někdy před třiceti lety. Od té doby se posunul dál a dneska ...oh wait!

   Vymazat
 61. Pane Fuko, slušně Vás žádám, dodejte film FUKAFUTOKYU, za který jste dostal zaplaceno 170 tisíc Kč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 500 gigacu toho ma, tech fotek. A ty tu votravujes s nejakym filmem. Jako nema jen praci na filmu.

   Vymazat
 62. Hezký den, vážení přátelé.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tobě taky Jirko, hezký a požehnaný.

   Vymazat
 63. Drzte prosim Frantiskovi (odvazne) palce, v Animal Crossing bude cez sviatky jeden event za druhym plus dalsie rozsirenia.
  Jeho krasna mlada zena bude musiet vydrzat dlhsie obdobie bez vasnivej jebacky. Na filme tiez nebude v tom case pracovat ale to uz je standard.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To ale taky bude znamenat spoustu nových otázek a specifických výzev. Jako to není sranda, třeba ta lahvička s chobotnicí v muzeu pořád ještě nemá jmenovku!

   Vymazat
 64. Pupen se jiz vysral na Fukovu antisocialni sit a #insta sbirku bezici na info-obrazovce. Rozvod do pristich Vanoc incoming?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hned len co bude verejny IG s bradavkami v podpazi tak vieme, ze uz je cas. Fukovi potom da vediet niekto na blogu, ako vzdy.

   Vymazat
  2. Nabízí se tu otázka pro rozvodového e-právníka. Jak je to s bitcony a SJM? Co se vydělá během manželství je napůl. Udělá-li Fuka z ničeho něco (prodá bitcoin), tak patří zisk do toho co se dělí při rozvodu? Tohle bude neprobádaná oblast a je zde prostor pro tvořivost.

   Předpokládám z toho jaké psal články, když byl zamilovanej, že předmanželskou smlouvu si neudělal.

   Vymazat
  3. To by byla talova sranda sledovat Fuku jak prijde o vsechny bitcoiny a musi zacit neco delat, aby se uzivil, napriklad zase skemrat pod hrozbou, ze prestane psat ty utvary na internet. Ha ha ha.

   Vymazat
  4. Rozvodu nevěřím. Rozesmátý a šťastný pupenův výraz dokazuje, že se u Fuky skvěle baví...

   Vymazat
 65. Nebo se o tom, že mu borka dala kopačky, dočte na Okounu.

  OdpovědětVymazat
 66. Jestli je Fuka kinař, pak místní bratři tepláci jsou fukaři. Jak se vám to líbí?

  OdpovědětVymazat
 67. Ze prej se ten dedecek, co ho netvor fuka okradl o leky, nejak vetrel do peslovky a uzavrel u fuku doma teplou vodu. Nevim co je na tom pravdy, ale drzim mu palce i hole v dalsich cinech.

  OdpovědětVymazat
 68. Kdyz vidim fotku Pupena, tak si rikam, jak asi mistr myslel sve drivejsi narazky na odporne prsy.

  OdpovědětVymazat
 69. 200? Je čas načíst další!

  OdpovědětVymazat

POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak viz: http://www.fffilm.name/2018/09/jak-diskutovat-o-filmu.html