středa 1. dubna 2015

Dnes to praskne!

Přátelé, zbývá posledních pár hodin a máte pár posledních možností přiblížit vybranou částku ke 199 000 Kč, což by mimo jiné znamenalo, že bych si musel pořídit mezinárodní řidičský průkaz a odřídit několik set km vlevo!


11 komentářů:

 1. No na něco tak primitivního přece nebudeme posílat 199.000! To už zní lépe ten nevěstinec

  OdpovědětVymazat
 2. Možná by se vyplatilo ESO Travel dát 25000,- jako spoluproducent na propagaci, protože když tam budete, bude tam zrovna cestovatel Kolbaba se skupinou Čechů. Kolbaba dělá i cesty kolem světa s cenou nad 1M. http://www.esotravel.cz/poznavaci/japonsko/exkluzivne-japonsko-s-jirim-kolbabou/

  OdpovědětVymazat
 3. furt jeste neprasklo, ze to cele byl dumyslny april?
  to by bylo epic...
  ale asi Franta neni spravnej teplak, aby se vzdal kvuli vtipu 170K CZK...
  i kdyz, teplak by se vlastne nevzdal ani 1 Kc, takze je to vlastne v poradku...

  OdpovědětVymazat
 4. Takže to dopadlo nejlíp jak mohlo, FF má 70 litrů navíc a nemusí dělat ty věci co nasliboval při vybrání 199 :)

  OdpovědětVymazat
 5. Franto hlavne zrus tenhle debilni side blog a hazej vsechno na FFFILM, desne jsi to mezi FFF a Startovecem a touto zhovadilosti rozmelnil, stalo te to penize.
  Na updates z cesty tady se ti kazdy vysere, tyvole desitky let si budujes image a FFFILM a ted to takhle poseres, hard to believe.

  OdpovědětVymazat
 6. Hlavne mi to prijde, ze to vsechno dela narychlo. Takovy siti horkou jehlou. Uci se narychlo strihat, vybira kameru. Zjistuje, ze muze jet jen behem golden week, kdy je vsechno drahy, vsechno zamluveny atd. Myslim, ze by udelal dobre, kdyby pockal na podzim a lip se na to pripravil. No ale treba prekvapi.

  OdpovědětVymazat
 7. souhlas s tím, že rozhození na samostatnej blog je trochu nešťastné, chápu ale snahu to oddělit a neštvat tím lidi, co fukafutokyu nezajímá, co tahle ale nějaký přímý odkaz na tenhle blog z hlavičky fffilmu?

  OdpovědětVymazat
 8. taky souhlas že by bylo lepší nechat do na podzim a v klidu připravit.

  OdpovědětVymazat

POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak viz: http://www.fffilm.name/2018/09/jak-diskutovat-o-filmu.html