pátek 17. ledna 2020

Náhodný záběr #31: Výstřik

Na tomto unikátním záběru vidíte přesný okamžik, kdy v průběhu natáčení segmentu o japonských záchodech byla kamera zasažena proudem vody z automatického bidetu.


 RIP kamera!

837 komentářů:

 1. Žádný komentář? No toto!

  OdpovědětVymazat
 2. Vystrik do obliceje vsem backerum k patemu vyroci Vyfukovy neschopnosti sahnout na praci.

  OdpovědětVymazat
 3. Ocenuji detail infantilnich hebe ponozek s Harry Potterem. O jaky hebe material se jedna? Je to jeste Forbestie, nebo dotoceny Pupen? Tento modni styl mi sedi k Pupenovi. Mimochodem sklonuji Pupena podle muzskeho rodu jako Ten Pupen bez Pupena, delam to spravne?

  OdpovědětVymazat
 4. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  FUKAFUTOKYU - Rešerše

  https://1url.cz/UMbtF

  O tom, jak Fuka vybral peníze na dovolenou s partnerkou, pod příslibem vytvoření dokumentárního cestopisného filmu. Dovolená proběhla, ale film backeři nikdy nedostali. Už je to bezmála 5 let. Že film nikdy nebude, to už je všem jasné, nicméně Fuka to stále oficiálně neoznámil a o (ne)dokončení filmu, resp. (ne)práci na filmu naprosto odmítá komunikovat. Pouze se svým backerům vysmívá a je k nim nezřídka i sprostý. Důkazy viz odkaz výše. Tak to je český crowdfunding v podání Fuky pod patronací Jakuba Červinky.

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sdílejte, než to smažou.

   Mám důvěrné, velmi pravděpodobně znějící informace, že výše odkazovaná stránka leží Fukovi dost v žaludku, prý ho i uráží a dotýká se ho.

   Proč? Protože velmi přehledně i pro neznalé shrnuje, co je Fuka za lenocha, neschopu a arogantního zmrda. A rozšiřuje okruh lidí, kteří o tomto jeho fiasku vědí, ptají se ho na to, upozorňují na to apod. A to Fuka nemá rád, když se na Fukafutokyu upozorňuje kdekoliv jinde, než na tomto blogu.

   Prý na něj mají narážky jak v Rádiu 1, tak i novinářských projekcích filmových novinek. Tuhle se prý rozčílil na projekci Mizerů 3, resp. po projekci. V hloučku kolegů rozebírali právě skončený film, Fuka plácal zhruba to, co pak psal v "recenzi" a jeden kolega mu řekl: "Jak můžeš kritizovat střih toho filmu, když sám jsi nestihl za 5 let sestříhat ani video z dovolené?" A Fuka prý velice arogantně odvětil: "Ty už mě taky neser!" a odešel pryč.

   Vymazat
  2. 1. března 2016:
   “Dá se říct, že během 14 dnů bych mohl mít hotový audiovizuální útvar, který by trval přes 70 minut, bezpochyby by splňoval kritéria žánru "celovečerní dokument" a nebyl by to nejhorší dokument, jaký jsem v životě viděl. Ale nebyl bych s výsledkem natolik spokojen, jak s ním chci být spokojen. Tudíž budu měnit, upravovat a dodělávat tak dlouho, až budu dostatečně spokojen. Nenechám si tuhle šanci na natočení svého prvního filmu ujít jen proto, že je někdo nedočkavý.”
   Lol díky za rešerši. Myslím že se Fuka už docela slušně zapsal do historie jako jeden z největších zlodějských zmrdů. Ale ty malý holkym to furt žerou takže vocogo?

   Vymazat
 5. František Fuka vybral od důvěřivců téměř 200 000 Kč, za což slíbil dodat cestopisný film. Uběhlo pět let, věřitelé neviděli ani peníze ani film, už se o tomto pojebu psalo i na aktualne.cz, a jediné co Fuka okradeným vzkázal je "Kdo se chcete dozvědět, kdy to bude, máte smůlu" a "Kdo chce ještě čekat, ten se třeba dočká"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud vím, tak také napsal, že kdo chce peníze zpět, nechť si řekne, a peníze dostane. takže není úplně pravda, že nikdo neviděl film ani peníze, a pan Fuka je ochoten komukoli peníze v plné výši vkladu vrátit.

   Vymazat
 6. Fuka, resp. Červ, resp. jiní lidé ze Startovače, se často ohání tím, že Fuka přece "slíbil vrátit peníze" těm z backerům, co se mu ozvou. Což je LEŽ.

  Požádal jsem známého, nejmenovaného JUDr. o rozbor a ten mi k tomu napsal:

  1) Nabídku vrácení peněz F. Fuka poprvé učinil 1. března 2016 a to slovy: "Pokud se domníváte, že jsem vás nějak podvedl, ozvěte se mi, vrátím vám peníze."

  24. července 2016 tuto nabídku upřesnil slovy: "Pokud doložíte, že jste skutečně na film přispěli, vrátím vám okamžitě celou zaslanou částku, včetně případných bankovních / PayPalových poplatků (tedy vrátím víc, než jsem dostal). I kdybych celkově vrátil víc peněz, než jsem vybral, na filmu pracovat nepřestanu."

  Tzn. kdo v rámci kampaně přispěl 100 Kč, pošlu mu F. Fuka přesně 100 Kč, kdo 150 Kč, pošle mu F. Fuka přesně 150 Kč, atd.

  2) Z bodu 1) jasně vyplývá, že ten, kdo nabídku F. Fuky využije, tak jeho finační příspěvek na film se tím změní na bezúročnou půjčku.

  3) Lidé, kteří finančně přispěli F. Fukovi na Startovač.cz ovšem přispívali s vidinou toho, že dostanou min. k dispozici download filmu v HD kvalitě a soundtrack v MP3 a FLAC. Rozhodně mu neposkytovali bezúročnou půjčku.

  4) Je tedy sice právem F. Fuky výše uvedenou nabídku učinit, nicméně není ani v nejmenším povinností backerů tuto nabídku přijmout. A to i v případě, pokud je backer nespokojen s tím, že ani po dlouhé době nedostal slíbenou odměnu. Nadále má backer právo po F. Fukovi požadovat odměnu, k jejímuž dodání se F. Fuka smluvně zavázal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouvám se, ale tohle je takovej nesmysl, až to bolí. Když si koupíš boty, a nesplňují co jsi od nich chtěl (rozdrbou se při prvním nošení), dostaneš co jsi za ně zaplatil. Když si koupíš lístek na koncert (třeba rok dopředu), a zpěvák koncert den před koncertem zruší, dostaneš zpět, co jsi za něj zaplatil. Nikdy nikdo v obdobné situaci nemůže čekat, že dostane peníze zpět i s úroky. Nehledě na to, že úroková sazba je tak nízká, že by 99% všech přispěvatelů dostalo navíc pár korun. Zkrátka tento argument je naprosto lichý.

   Není sporu o tom, že pan Fuka nezvládl udělat v rozumném čase to, co slíbil. Na druhou stranu ale nebyl pro své dílo nijak smluvně časově limitován, a současně uznal že to je za hranou a nabídl co nabídnout nemusel, tedy vrátit vše co kdo do toho investoval, což je 100% fér. Já jsem mu na film nic nepřispíval, ale pokud bych tak učinil, rozhodně bych se necítil podveden, jednoduše proto, protože mohu své peníze dostat zpět, když si o ně řeknu.

   Vymazat
 7. eminem stihl vydat dalsi album, fuka zadny film porad nevydal

  OdpovědětVymazat
 8. Fuka tocil striekajucu vodu kamerou ktora nieje vodotesna. Sokujuci vysledok nikto necakal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nečakal, necákal nebo nekakal?

   Vymazat
  2. Bidet cákal, Pupen to nečakal a Fuka sa z toho posral.

   Vymazat
 9. Pojd pupene, letime do japanu na dotacky
  Bez techhle zaberu MUJ film nemuze fungovat.

  O par tydnu pozdeji pupen asistuje frantovi na hajzlu v japonsku a utopi kameru.

  OdpovědětVymazat
 10. BREAKING: Červa zatkli v Iráku, na Fukově místě bych byl proklatě nervózní, protože tlusťoch na něj ví spoustu věcí, a pokud promluví, tak se věci začnou hýbat hodně rychle!
  https://twitter.com/AliBaroodi/status/1217920646350549010

  OdpovědětVymazat
 11. To vypadá že Františuk Fucka si v Tokyu přividělával jako instaláter, ale co kam a jak instaloval, to nechávám raději na vašem uvážení.

  OdpovědětVymazat
 12. Z "automatického bidetu"?

  No nevím, jsem dobře obeznámen s funkcemi legendárních japonských hajzlíků, které vám tu prdelku po vykonání potřeby vystříkáním omyjí a poté vysuší, ale ještě pak navrch tohoto bidet??!!

  Franta musel vzít pupena do Presidential Suite na dvojnásobný výstřik.

  P.S. GoPro jsou vodotěsné do 40 m, asi už nikdo nic Františkovi nepůjčil...

  OdpovědětVymazat
 13. Fuka se opět překonal a po nedávném záběru s chipsy nyní prezentuje záběr na cákající hajzl. Super. V jeho pojetí toho, jak vypadají zajímavé záběry, bude tento dokument skutečně netradiční. Ten línej bastard to samozřejmě nedodělá, ale kdyby.

  OdpovědětVymazat
 14. Inac toto je zaber z prveho dna, cize na zaciatku utopili kameru a zvysok Fuka fotil a natacal na svoj autisticky mobil.

  OdpovědětVymazat
 15. Víme první! Film bude uzavírat skladba od Taylor Swift s textem "And the haters gonna hate, hate, hate, hate, hate"

  OdpovědětVymazat
 16. Fuka dela machry, pritom mu strika hajzl

  OdpovědětVymazat
 17. Tak už ani věštkyně Jolanda se nedočká Fukafutokyu. Nikdy nezapomenu, jak jsem se ji ptal na to, kdy bude dokončené, a říkala "vidím velký špatný".

  OdpovědětVymazat
 18. Ale tak zase je hezký, že Fukáč první den romantické cesty po Japonsku postříkal Pupena vodou z hajzlu.

  OdpovědětVymazat
 19. Ehm, mistře, to už dávno někdo natočil :I
  https://youtu.be/_Xnm1syPnwE

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mistr ma unikatni tvurci vizi. Jeste sice za pet let nezjistil, o cem to vlastne bude, ale bude to NETRADICNI.

   Vymazat
  2. Natocil, zostrihal, dal na YT v HD rozliseni zdarma ... ale urcite neposlali ludom zabavnu magnetku, ha!

   Vymazat
 20. Tak uprne... nebylo by lepsi kdyby ta sracka prece jen nikdy nevznikla?

  OdpovědětVymazat
 21. Teď mi psal Fuka. Prej to nemám říkat veřejně. Ale vyšší mravní zákon u mě převážil. Proto se podělím. Prej si máte nasrat. Film nikdy nebude. Prachy se vracet nebudou. Je to kampáň. Nekdo z tradičních filmařů chce Fuku odstranit. Ale to si zapamatujte! Fuka se nedá! Nikdy neodstoupí! Nikdy se nevzdá snahy dokončit film. Ano! Bude líp!

  OdpovědětVymazat
 22. Františku, vím, že jsi fanoušek japonských her from FROM SOFT. Hraješ Sekiro? Bude recenze? V jakém jsi levelu? Já v Senpou Temple a zatím se držím. Píšu to sem na blog o Tokyu, protože se to tematicky hodí líp, než to psát pod nějaký film.
  Díky. Q

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdravim, Sekiro si rad zahraji a napisu recenzi, pokud mi ho koupis nebo zapujcis.

   FF

   Vymazat
 23. Toto je ultimativni foto. Filmu jiz netreba. Frantisku, muzes ukoncit prace na filmu a venovat se praci, kariere, badani, vzdelavani a predevsim rodine. Dekuji

  OdpovědětVymazat
 24. Ani se mi nechce domýšlet co tam ten opičák s rukama orangutana dělal s tou osobou v roztomilých dětských ponožkách. Ale výstřik to musel být mohutný.

  OdpovědětVymazat
 25. Reseni prikladu cislo 37 testu Menza 2020: Zasrantisek Vyfuk se ma logicky k Praze stejne jako Pikacu k Vrbcanum.

  OdpovědětVymazat
 26. Pred pěti lety by měl Fuka šanci , teď je vše jinak a kdejaký youtuber ho s do Tokyem strčí do kapsy. Nemluvě že to je ve 4K a zadarmo. Radši ať se na to vysere než se úplně ztrapní. Všem ukázal jaký je zhovadilec a všichni si už jen z něj dělají srandu. Někdo z postižených by už měl na něj podat žalobu nebo něco ať má taky trochu strach. Nebo stačí poslat dopis PČR o jeho zvracenych choutkach. Možná na něj pošlou i URNu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pred piatimi rokmi mal sancu dokoncit film. Stale to nahodny 12 rocny Korejec urobil lepsie nez on ale aspon to mohol zostrihat a vydat a dnes by to bola vtipna epizoda jeho zivota o tom ako spravil shitny film a nikoho to nestalo zasadne peniaze. Dnes uz mohol mat rozbehnutu kampan na pokracovanie.

   Vymazat
  2. Kdyz uz jsme u tech postizenych, tak me fascinuje, jak Vyfuk vyhledava neustale neustale videa nejakych psychicky narusenych blaznu a posmiva se jim na sve antisocial cenzorske siti. Pritom on patri do naprosto totozne kategorie. Asi nejaka projekce vlastni osobnosti na ostatni blazny.

   Vymazat
  3. Ne, opravdu bude pro všechny lepší, když ten film nevznikne...

   Vymazat
 27. Včera vyšlo 366 dní za katrem, sice ne celé, ale aspoň částečně. Je tedy černé na bílém, že zločinec, který strávil rok za mřížemi a bere dle svého vlastního vyjádření tvrdé drogy projevil mnohem větší pracovní morálku než František a lidem skutečně za jejich peníze poskytl nějaké protiplnění. Je smutné, kam až kdysi tento poměrně kreativní muž ve stáří klesl...

  Jinak pokud by někoho zajímal netradičně pojatý cestopis z Japonska, který a) existuje b) není filmem pro pamětníky c) obsahuje hodnotnější záběry než wc a chipsy, tak Amazon nedávno zveřejnil Our Man in Japan s Jamesem Mayem.

  OdpovědětVymazat
 28. Neví někdo proč se vlastně František nezúčastnil tendru na eshop pro elektronické dálniční známky? Že by s červem zatím ještě neměli koule na takhle velké kurvárny?

  OdpovědětVymazat
 29. Tak už ani Kubera se filmu nedočká... Kolik ještě lidi musí umřít Fuko? Kolik ještě?!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poslední slova Jaroslava Kubery: "Měl jsem toho chlapce rád, znal jsem s jeho rodinou už od jeho pionýrských let. Působil sice trochu namyšleně s tím svým počítačem a moc mezi ostatní děti nezapadal, ale tušil jsem že když se bude snažit, může dokázat něco velkého. Pro sebe i pro svou zemi. Teď už je ale na všechno pozdě. Čekal jsem hodně let na ten jeho cestopisný dokument a zničilo mi to zdraví. Nejvíc bolí, že jsem mu věřil a on mě zklamal. Zklamal všechny. Už nemůžu dál..."

   Vymazat
 30. Fukákova filmu se nedožije nikdo. Smiřte se s tím. Já jsem s tím smířenej. Od té doby mám dobrou náladu. Tak prostě neuvidím nějakou sračku, záběry nymanda z tokijského fasfoodu. To je asi tak stejná ztráta jako když vám unikne video kde si ňákej polodementni youtuber rozmazává nutellu po ksichte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ja bych se na Vyfuka, jak hulaka na holky v Hooters, nebo nataci Pringles v samosce a dalsi typicky nejaponske veci v Japonsku klidne i podival nekdy mezi koukanim na sestrihy ruskych drunk failu a rvackami labilnich jedincu na verejnosti.

   Vymazat
  2. No právě. Začíná to tím, že si člověk řekne "ten Fuka je legrační, já bych se docela podíval na ten jeho film, i když to bude blbost". A pak se přistihne, že mu posílá na startovač pár stovek/tisíc. A za pár měsíců / let zjistí, že ho sužuje vědomí, že film není a bůhví jestli někdy bude. A proti trápení nic nepomáhá. Je to jako neopětovaná láska. Říká se tomu "podlehnout kouzlu edgelorda". Fukovy bývalé partnerky by mohly vyprávět.

   Vymazat
  3. Fuka rozhodne legracni neni a nikdy nebyl. Legracni na nem je to, ze si mysli, ze je legracni/zabavny/skladatel/programstor/film reviewer.

   Vymazat
  4. to ne, ja chci, ja potrebuju aby ten film vydal. tim spis, ze to bude sracka. chci mu pak tuhle jeho sracku rozmazavat vo ksicht jako tu nutellu. v kazdym foru, blogu, socsiti,...proste vsude. bude to takrka nevycerpatelna studnice srandovnich prirovnani, az vyjde najevo, ze to JE opravdu debilnejsi nez cokoli jineho. zatim jen vime, ze to BUDE sracka, ale ja chci, aby se ze stavu BUDE dostala do JE. FUKO, DELELJ TY ZMRDE

   Vymazat
  5. Čekal jsem, že podobný provokativní výzvy Fuku vyhecujou, aby do dokumentu dal něco opravdu edgy. Aby pak nikdo nemohl tvrdit, že to je sračka (respektive nezajímavá sračka). Například, že v Tokiu něco provede a nechá se zavřít. Nebo že nasere Jakuzu. Nebo se natočí, jak se věší na strom v lese sebevrahů.
   Ale normálně se odtamtud zase vrátil, takže ničeho podobnýho se nedočkáme.

   Vymazat
 31. To je pravda. Natáčet Pringles v sámošce. Splachovací záchodky. Nebo barely legal japonský studentky co si chtěly přivydělat nějaký ten Jen prací v Hooters. Netušíc že Tokio je nebezpečná džungle, která se hemží bílými sociopaty na dovolené. Tohle fakt v dokumentech BBC nenajdete. Takže nasolte Fukovi. Pak zjistíte že to nenajdete ani tady. Červ už svou provizi přeměnil ve špek a Fuka ten podle mě už ani neví že mu kdysi v pravěku přišly prachy za který má udělat film. Tak sem ze zvyku dá jednou za čtvrt roku fotku když si vzpomene že záchodu třeba. My jsme tu od toho aby se tydle zločiny nepromlčely.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak treba to dokonci Nintendo Fuka sedmý, pripadne potomek linie levobocku Přemysl Pupen.

   Vymazat
 32. Pane Boze vem si Fuku a vrat nam Kuberu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já chci KUBERAFUTAIPEIU! :-(

   Vymazat
  2. Nehysterči. V Taiwanu to Hříbek pojistil. Takže i když tam teď nevyjede Kubera tak je to cajk. Zlatí Piráti. Doufám že se jím podaří sesadit Fuku.

   Vymazat
 33. Kubera je pryč. Osobně mi nechybí. Ale sere mě že Zeman zůstává. Fuka je stále nepotrestán. Tohle by v demokracii nemělo být. Fuka buď dodá film nebo ukřižovat! V Jeruzalémě by mu to neprošlo. Fuka na kříž!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mne zeman nevadi, ja ho volil, je to slusny, hodny a pilny clovek. je to antifuka

   Vymazat
  2. Každej antifuka je slušný člověk. Zemana zrovna nemusím my v Praze máme mozek, ale budiž chápu ty frustrace na Moravě. To obcování s kozou. To se taky omrzí. Ale pokud je Zeman antifuka tak mu to tam jednoznačně hodím příště.

   Vymazat
  3. Zemanufuofcackovu

   Vymazat
  4. Pan Fuka je slušný člověk, abolici mu udelím.


   Miloš Zeman,
   Prezident republiky

   Vymazat
 34. Chyba je v tom že dostal peníze předem. Kdyby je dostal až by film dokončil tak už by byl hotov. Na co něco delat, peníze jsou v kapse a za pár let se to promlčí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale to je proste cela ta debilni filosofie, platba predem je proste totalni picovina. jako byste prisli do kolonialu a prodavacka rika, tak budu tady mit skvelou sunku, vypecene rohlicky, selske mleko a vytecne farmarske maslo! ok, tak ja to beru, odpovidate. a ona: vyborne dela to dve ste padesat, az to bude, tak si prijdte..melo by to byt zitra ale treba taky az pozitri nebo za tyden, to nemuzu odhadnout. a vy: jo, v pohode... proste demence tohleto. lidi jsou kriplove. v islamu by neco takoveho nebylo mozne, tam je kickstarter zakazany.

   Vymazat
  2. Totální souhlas. V islámským státu se možná děly ñáký nepravosti, ale nebyly to takovéhle zvěrstva, co předvádí Fuka. Ať žije islám. Alahu Akbar motherfucker!

   Vymazat
  3. Pojďme si také připomenout projekt Vojty Ovečky. Od léta přibyla na tom super webu nová aktualita: pokračování v tvorbě webové platformy. To mě poser. By mě zajímalo jestli tento stav projektu nějak rozrušuje tepláky, kteří tam poslali peníze.

   Vymazat
  4. Nema v tom prsty od kakaa a zaschlych hoven Vyfuk? Graficky design odpovida jeho umeni.

   Vymazat
  5. hlavne tam myslim pribyla ta vetvicka

   Vymazat
 35. Dufam, ze budu nejak oznacene zabery pri ktorych asistovala Forbeska a pri ktorych Pupen.

  OdpovědětVymazat
 36. Jistě: budou označené zeleným blikajícím rámečkem v pravém rohu s nápisem "pupen".

  Také si budete moct stáhnout aplikaci napsanou v lua, kterou přímo v kině budete moci ovlivňovat rozhodování všech protagonistů filmu: gejš, pokémonů, školaček, robotů, úchylů a tak dále.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A bude verze s komentarem tvurce, ve ktere vzdy ve vhodny okamzik zahlasi: tuto ted soulozim a tuto jiz nesoulozim?

   Vymazat
  2. Film bude neinteraktivní, ale Františkovi zaimponoval úspěch žlutých trabantů na startovači, tak jen co dokončí film, chystá novou kampaň s titulkem "Dostal jsem nápad vytvořit netradiční počítačovou hru z Tokia". Samozřejmě - pokud ji někdy dokončí - to bude textovka, ale to František předem neprozradí. Kdo si počká, ten se možná dočká.

   Vymazat
  3. Ano, slysel jsem, ze se bude jednat o spojeni veskerych Vyfukovych veleuspesnych projektu do jednoho celku, bude to takzvany Fukoverse. Pry se chysta online SMS textova hra z prostredi Japonskeho burusera gangu, ktera pobezi na hodinkach Dynawa. Pracovni nazev zni Fukafupupenu.

   Vymazat
  4. Blikavy ramcek alebo iny prvok je zaklad. Edgelord Fuka to iste zostriha sikovne tak, aby z toho deti dostali epilepticky zachvat.

   Vymazat
 37. Už ani Terry Jones! A tos ho měl, Františku, tolik rád!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to neskutecna zruda ten Vyfuk. Kolik uz ma na svedomi lidi?

   Vymazat
 38. Je čas pro citát na dnešní den:

  "Dulezite je, ze ja na to v podstate nespecham."

  - Zastantišek Výfuk, 2017

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dokonce!

   Vis jak to rikal Edison: "Never citatum na internetech."

   Vymazat
 39. V podstatě na to nespěchám. To je nádhera. Mám nové motivační moto. Díky Franto. Jo moment. A co ty lidi co ti dali prachy? Aby viděli film z Tokia. A jó kdo si počká... 5 let je hovno. Franta dá v klidu 10 a mezitím bude pořád celebrita zvaná na tedexy a jiný konference kde bude vystupovat se svou show. "Před 30 lety sem ukradl a předělal videohru" mezitím s těma kokotama vyjebavám jak se dá. A pořád mi to žerou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejhorší je, že tihle chodí po světě a trousí ze sebe různá moudra o tom, že každý má být rozpočtově odpovědný, člověk nemá utrácet víc než vydělá atd.

   Vymazat
 40. Toto motto bych tesal. Prestanu splacet hypoteku a az u dveri zazvoni exekutor, reknu: Dulezite je, ze ja na to splaceni v podstate nespecham. Nashledanou.

  OdpovědětVymazat
 41. Ilona Hrubešová je píča.

  OdpovědětVymazat
 42. Takze film se odklada. Vyfuk pozadal sveho rebounce relationship partnera Pupena po pul roce znamosti o ruku s prstynkem co vypada jak z Kinder vajicka. Za 3 az 4 roky muzeme ocekavat novinku, ze kvuli zasadnim osobnim problemum jeden mesic, 3 roky a 12 mesicu na filmu nepracoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K pozadavku o ruku mimochodem doslo na miste, ktere vypada jak autobusova zastavka na Andelu.

   Vymazat
  2. Ten prstýnek vypadá, jakoby ho Fukáč vyhrál někde na Matějský. Holt Mistr opět vyřešil specifický problém a bez zbytečného utrácení.

   Vymazat
  3. Muhehe... vzhledem k excivave jmenem Albert je "prsten z Alberta" pomerne desiva moznost.

   Vymazat
  4. To misto je pred nakupakem Galerie Harfa, lol

   Vymazat
  5. Proste ideal misto k pozadavku o ruku.

   Vymazat
 43. Odkud máte tyto informace? Odkaz prosím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyfukova a Pupenova dualni socka sit. Prstynkem se to tam jenom hemzi.

   Vymazat
  2. A to je co?!
   Je kurva tak těžký dát sem nakej odkaz? Nebo je to jen bulsit? Nemáme všichni čas na vyhledávání buhvijakejch duálních socka sítích pupenalupena a fukumeanwhileinjapanguru.
   Všechny odkazy jasně a k okamžitému dohledání, teplaci nemají čas na šťourání se v prdeli a pití kakaa z dudlíkove flašticky!

   Vymazat
  3. Ja im to kokotom hovorim stale ...

   Vymazat
  4. Jo táák, ono to je na masturbontu. Kterej funguje nějak divně dementně, ale záhadným způsobem se mi povedlo tam přihlásit tak, že fuka a pupena vidím. Ale jenom na telefonu, protože jinak můj účet prej vůbec neexistuje a nikdy neexistoval.
   Ale je to postnutý u pupena, ne u Franty. A má tam příšerně nalakovaný nehty (ten Pupen).

   Vymazat
  5. Rozhodně nemám čas prohledávat ňáký mrdkodonty. Slušně jsem vás kurva poprosil o odkaz a dostal jsem hovno. Tudíž se ptám nejste vy tepláci nakonec stejný zmrdi jako Fuka? Ti slušní z nás pracují. Živí rodiny, starají se o nemohoucí příbuzné a když si potřebují odpočinout tak jdou sem urážet Fukáka. Tak to prosím respektujte. Nebo dostanete do držky, čuráci vole.

   Vymazat
  6. https://kompost.cz/@fuxoft

   a odskrolovat dolu. Ten prsten je fakt strasny, to vam rikam jako teplak zenskeho pohlavi.

   Vymazat
  7. Ten prsten je desivy aj pre civavu ale vsetci vieme ze to muselo byt bez zbytocneho utracania. Teoria s kindevajcom z Alberta je asi najpravdepodobnejsia. Do toho dokonale zapada aj ta Harfa.

   Vymazat
  8. Na druhu druhu, prsten vyborne ladi s Pupenovimi vkusnymi nechtami.

   Vymazat
  9. Muhehe... vzhledem k excivave jmenem Albert je "prsten z Alberta" pomerne desiva moznost.

   Vymazat
  10. Jé, on je tu i teplák ženského pohlaví?
   Budeme mít spolu dneska sex?

   Vymazat
 44. Co má ten autista pořád s tím ženěním? Fukáč si takhle Pupena nepojistí. Jednou přijde chvíle, kdy si Pupen uvědomí, že fisting Fuky, zatímco ten si roztahuje fošny, je prostě ultra divnej a zdrhne mu za jiným dědkem, jenž nebude mít takové podivné požadavky.

  OdpovědětVymazat
 45. Místní eadvokáti, přichází znovu váš čas... Přejde na pupena jakožto právoplatného dědice bitcoinů také závazek dokončení Fukaktakyju vůči backerům?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, pokud si Pupen Fukáka vezme a Fukák v průběhu manželství umře, bude Pupen prvním možným dědicem a to jen on. Sestra by byla na řadě až poté, co by Pupen případně dědictví odmítl.

   Vymazat
  2. Takze Pupen je muzskeho rodu. Dekuji za potvrzeni.

   Vymazat
 46. Do pamětí pro potomky: Dne 22. ledna Ilona H. vystoupila z Galerie Harfa s pocitem, že se svět změnil k nepoznání.

  OdpovědětVymazat
 47. Fukove a kvaziumelci vsech zemi, polibte mi prdel!

  OdpovědětVymazat
 48. Asi to znáte. Ale přeci. Vzbudíte děti, snídaně, svačinky, poslední zmatené kontroly tašek, vybavíte je flétničkami a jinými potřebami na zbytek dne, vypravíte je do školy a cestou do práce v MHD napíšete na FFFilm něco. A čekáte až se inteligence probudí. Teď asi vstává. Hmm nic. Na WC už byl, tam určitě měl telefon. Hmm nic. A blíží se poledne a nic ... docela by mne zajímalo jak vypadá bežný den 50 letého edgelorda co nikdy nepracoval.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pupen hákuje v korporátu, to je jasný a Fuka, jak je jeho dobrý zvykem, bude celý den zahánět nudu. Vstane před polednem, stařeckým krokem se vyšourá z baráku, vyvenčí psy, následuje poobědové zdřímnutí a potom řešení nějakého specifického autistického problému, nebo čumění na píčoviny na netu. Ale to už je v podstatě večer, nemá cenu nic nového začínat. Pupen dojde z práce, uvaří večeři, pak chvilku Nintenda, večerní kakao a už je čas jít spát.

   Vymazat
  2. Staci zajit na libovolnou predpremieru ceskeho odpadofilmu/Disney pohadky a mistra chvili pozorovat. Blemca se kolem kina s civavama, pak v kine vypravi nahodnym lidem o svem intimnim zivote, pak se pritomnych hercu pta na debilni otazky (ktere se v recenzich objevuji jen velice zridka), da si neco sladkeho v sousedni kavarne, pak se opet blemca s coklama a pote odchazi domu hrat hry na Nintendu.

   Vymazat
 49. Navrhuji snist psy. Fukovy psy.

  OdpovědětVymazat
 50. Fuka se zeni? Je to vubec legalni brat si dite? Nebo uz tady vladnou musulmani...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele Fuka už okradl důchodce. Znásilnil ženu v metru. Okradl asi 400 lidí na špekstartovacči. Takže vstoupit do registrovaného partnerství s 15letym chlapcem je úplná brnkačka.

   Vymazat
  2. Je to skurveny liberal a slnieckar.

   Vymazat
 51. Nemá Fuka z Alberta i ten kožešinový límec?

  OdpovědětVymazat
 52. Už 6 dnů a ani jednou NAČÍST DALŠÍ? Jako tady to děsně slábne, kde jsou ty doby patnáctistovek. Jdu poslat další prachy na dokončení filmu, ať už se ukončí trápení tohoto komentátorského úpadku.

  OdpovědětVymazat
 53. Take se tesite, az Frantisek pred sedesatkou otevre opet svou seznamku a vepise do ni opacne vlastnosti byvale partnerky ohodnocene obrovskym poctem bodu? Napriklad VELKÁ NEHUČÍCÍ PRSA (tj nezahučí dolů po sundání podprdy) 999 bodů.

  OdpovědětVymazat
 54. Prvni mistrova dokoncena komparzni role feat Pupen and Adolf: https://youtu.be/7_mGKi7cOF0

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobre ze ho Pupen vedie za ruku. Maestro je trosku dezorientovany a silno doslapuje, ako keby uz siel siel na rezervu pred dalsim kolacikom.

   Vymazat
  2. To je vyloženě na položku do životopisu.
   * 1987 - Indiana Jones II
   * 2020 - 7 sekund zády jako křoví v pořadu ČT
   * ???? - dokument z Nipponu

   Vymazat
  3. Děkuji bratru teplakovi za velmi kvalitní odkaz.
   A ano, zatímco pupen svižně vykračuje, prihrbeny mistr těžce došlapuje a téměř se motá.
   Psíka by měl mít on, psík by ho táhnul vpřed a napomáhal by tím mistrovi v chůzi.

   Vymazat
  4. To by ale nesmel mat "psa" ktore ho zaslapne nahodnym krokom a potom si v spravach precitame o zmatenom seniorovi s voditkom v ruke.

   Vymazat
  5. O Vyfukovu motoriku se evidentne stara stara kombinace lidske a umele inteligence, podobne jako o jeho cenzorskou praci.

   Vymazat
  6. Franta ještě učinkoval s čoklama ve videoklipu Marie Pojkarové

   Vymazat
 55. Zaujimavy vyber toho, co sa zobrazuje Frantiskovi na infoobrazovke pod #insta:
  https://kompost.cz/@fuxoft/103521684082619301

  To je fakt, na tom spocinie oko artovo zmyslajuceho umelca.

  OdpovědětVymazat
 56. Mimochodem všimli jste si, že pupenův prsten je Heart Of The Ocean z Titaniku, jen ve smaragdové verzi?
  Že by mistr pustil BTC?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni to spis neco, co mela Hermiona v Potterovi? Aby to Pupenovi ladilo k ponozkam.

   Vymazat
  2. Mate pravdu pane teplak. Vyfuk pustil bitcoin, ale v cene z roku 2011. Zde je prstynek za 25 dolaru: https://www.evesaddiction.com/heart-of-the-ocean-titanic-inspired-sapphire-cz-heart-ring/RGZ10913

   Staci si zvetsit fotku z Vyfukova mrdkodontu a porovnat. Ale neleknete se tmavych chlupu na Pupenove prstech.

   Vymazat
  3. Zrovna jsem si rikala, ze ten prsten zabiji hlavne ta zelna barva. A vida.
   Sedumnáct a půl dolaru? To je jeden rodinný výlet do mekáče.

   Vymazat
  4. Na alixpressu to bude i mnohem levnější, to by odpovídalo tý žádosti, že se stala při cestě z pošty, kdy autistickej Fukák rozbalil balíček a rovnou Pupena požádal

   Vymazat
 57. opět je tu čas na intimní lyriku:

  leden, na harfu jedem
  svádíš mě pohledem
  já lechtám tě vousem

  když se mé brýle dotknou tvých
  cítím jak vášeň stoupá výš
  tvé barevné nehty v dlaních mých
  jsou příslibem chvil nádherných

  jsi má a já jsem tvůj
  a to není planá řeč
  zelený prsten od srdce
  ode mě teď si navleč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je jedna z nejlepších chvilek poezie, co se tu kdy objevila. Nádhera, pane kolego!

   Vymazat
  2. Todle je slabý. Dodnes mi zní starší, kratší a mnohem údernější "Vařím si kakao na plynu, na hoře Takao spočinu".

   Vymazat
 58. Taky me zaujalo, ze tu mame zenske teplacky. A budeme ted spolu mit vsichni grupensex?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chybí ti tam 'dneska', tepláčku. Nula bodů, nebudeme

   Vymazat
  2. Tak to jsem zklamany. Sam mistr šťouchu tvrdil ve sve Zenskologii, ze tato hlaska mu vzdy funguje. Asi mi chybi jeho sarmantni chuze a spickovy styl oblekani dolaroveho milionare.

   Vymazat
  3. Doufám, že teplákyně je při psaní nahá nebo alespoň mrtvá. Ohavné prsy jsou snad samozřejmost.

   Vymazat
  4. Budeme dneska mít spolu sex? - mistrův ultimátní otevírák je sice mocný lapač na něžné pohlaví, ale i on ví že jeho výsledek má různé varianty. Správný teplák by je měl mít všechny nastudovány: A, B1, B2, C1, C2. Dobrý dojem kazí odkaz v úvodu článku že je šťastně ženatý ("server not found"). Třeba to spraví novým linkem po svatbě s pupenem.

   Vymazat
  5. Pár citátů pro dnešní den:

   "Masivni baleni uz nebudu provozovat"

   - Zasrantišek Výfuk, 2012

   "Nevíte někdo, jak se bez zbytečného utrácení dostat vlakem z letiště do Londýna?"

   - Zasrantišek Výfuk před výletem s Tinder úlovkem Magifešn, 2019

   "Nevíte někdo o co nejlevnější týdenní kartě na shinkansen?"

   - Zasrantišek Výfuk před výletem s Tinder úlovkem Pupenem, 2019

   Vymazat
 59. Muze Pupen otehotnet nebo ma nesestoupena varlata?

  OdpovědětVymazat
 60. Kdy Vyfuk vubec prisel o panictvi? Je to verejne znama informace? Pred dvacetinami to rozhodne byt nemohlo. Proste "zenskolog" co "masivne bali". Vubec to jeho hlasite vychloubani koho soulozil a koho je znamkou toho, ze z nejlepsich letech toho moc nesoulozil a pak to dohanel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pocita se zasunuti do psiho analu?

   Vymazat
  2. Počítá se zasunutí psa do slipu, které má mistr na sobě a následné částečné prostrčeni psa poklopcem?!

   Vymazat
  3. Pri tom, jak podivne predstavy o zivote Mistr ma, je mozne, ze si pod pojmem "SOULOZ" predstavuje neco zcela odlisneho od reality. Mozna je tedy stale panic!

   Vymazat
  4. Neobstarala tuto tuto zalezitost nahodou pani producentka Japanfilmu?

   Vymazat
  5. Určitě to někde psal, ale nemůžu najít. Mám dojem, že ve dvaceti.
   (Docela by mě zajímalo, která ženská se o to postarala.. dmeska už je to asi starobní důchodkyně).

   Vymazat
  6. Te zenske by Fuka mel dekovat do konce zivota, ze se nad nim slitovala. Jako clovek totiz zacal Vyfuk vypadat az po ctyriceti. Zacal vypadat bych zduraznil. Dodnes tak jeste stoprocentne nevypada.

   Vymazat
 61. Ženská teplačka, to může být jedině Magifešn. Budeme tě dneska spolu štípat do bradavek a ty budeš pištět (to není otázka)

  OdpovědětVymazat
 62. Na dovolené
  v Tokyu
  kameru v hajzlu
  umyju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ta poezie, o který mluvim! Kakao na hoře Takao! Na plynu, nebo tak nějak. Bravo!

   Vymazat
 63. Fuka se na redditu vychlouba, ze preklada nejaky dokument ze sveta Star Wars. Netvrdil nekdy v polovine minuleho desetileti, ze prijal zasadni opatreni, aby mohl pracovat na filmu, na ktery od duverivcu vyskemral skoro ctvrt milionu, a mezi temito opatrenimi bylo, ze prestal prekladat veci ze Star Wars universa?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taktiez pisat "recenzie" a tu ho mame, medzinarodne etablovaneho film reviewera.

   P.S.: link je kde do pici?

   Vymazat
  2. Link na Vyfukuv reddit uz ti tu hazelo asi pul tuctu lidi. Ze jsi liny autista jako Vyfuk, za to si muzes sam.

   Vymazat
  3. Takze pre specialnych teplakov este raz a naposledy, tuna nikto nema cas prehladavat reddit/masturbodon a ine Fukoviny. Specialne reddit kde nasho svetaznaleho film reviewera vyminusuju za pat minut a jeho prispevky uz nikto nikdy nenajde.
   Vyhladavanie ktoreho vysledky treba hodiny rucne triedit si teda laskavo strc a nauc sa zakladnej slusnosti, ked postujem prilozim link/screen.

   Vymazat
  4. Tak si dej jeho profil do bookmarku a klikni si na jeho posledni komentare ty jelito. Zas tolik toho nepostuje, aby se v tom ztracel i takovy braindead jako ty Bille.

   Vymazat
  5. Debile kdo si bude dávat vyfukaka do bookmarku, možná jen trapak jako ty.
   Přijels do Teplákova před chvílí a hned máš v palici celý plán města.

   Chceš na něco poukázat, dej link a ne aby se tepláci museli zdržovat šťouráním bůhví kde! Na to má čas Mistr s jednou rukou ve vybelenem análu a rukou druhou křečovitě svírající dudlíkovou flašticku s teplým kakaem.

   Kup si lístek na autobus z Teplákova do Lidic ale neptej se řidiče, kde máš vystoupit.

   Vymazat
  6. ROFL, najprv maestro s dotackami a teraz ty. Co tam mas este, si mam si zalozit Masturbodon a sledovat Fuku? :D

   Vymazat
 64. Kromě chlubení se překladem Star Wars dokumentu, Fuka na redditu taky vyzvídá, jak by se daly efektivněji somrovat kryptoměny. Fanoušky památné hlášky "I am a film reviewer" jistě potěší variace "I am a Bitcoin veteran".

  Pro Billa:
  https://old.reddit.com/r/lightningnetwork/comments/esrk14/any_way_to_receive_lightning_payments_without/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nejlepší je, jak píše že si nechce přidávat žádný "Complex script".
   Mistr programátor by žádným takovým nerozuměl, neb sám dosáhl (jak sám neustále a opakovaně zdůrazňuje) na úroveň jednoduchých skriptů v jazyce Lua.

   Vymazat
 65. On ocividne chce, aby to nekdo jako obvykle udelal za nej, zdarma a on jen mohl scitat prijmy. Treba na Stack Overflow se pozaduje, aby tazatel nejprve projevil aspon elementarni snahu o reseni problemu (ukazka vlastniho kodu apod), pak pomohou. Jenze Fukuv system "probudim se, nasnidam, zjistim ze neco chci, jdu o to somrovat na net" se s takovou filosofii ponekud neslucuje. Zadny div, ze Fuka nema na Stacku ani ucet a na GitHubu ma jen par naprosto neumetelskych protoskriptu. Je to diletant, smutne, ze mu to redaktori medii zerou. Nejsou schopni svymi malymi mozky a omezenym rozhledem rozpoznat, ze Fuka je v podstate programator-podvodnik. Jako falesni lekari, kteri lzou, ze umi lecit. Fuka navic velice prozirave sam prohlasil, ze programovat neumi, ze si pak na nej hraje, je vec jina; "ja vam rikal, ze nejsem vase chyba...". V dnesni, nove dobe je holt mozne prohlasit se za experta na cokoli a pozivat vyhod teto reputace, aniz by si to nekdo overil. Smutne, velmi smutne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeden čerstvý příklad. Než složitě zjišťovat, proč mu pípá telefon, natočí video a vyhlásí na Redditu kvíz...

   Pozornosti místních tepláků ale doporučuji především prázdnotou zející kalendář na jeho domovského stránce.

   Vymazat
 66. Programmer, film reviewer, bitcoin veteran, ephebophile. Thats mr franteeshek phooka in all his glory(hole)!

  OdpovědětVymazat
 67. Co to tam ten debil v tom diáři má? To zkouší nějakej trolling? Pupen vyt, Přijede ku. jako Pupen vytrtkat, přijede kurva?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem si dost jistej, že to není vyt-, ale vyu-. Každopádně mi přijde dost vtipný, že Fuka řiká Pupenovi Pupen i v soukromí.

   Vymazat
  2. Pupene, budeme mit dneska spolu sex?

   Vymazat
 68. Tak termín svatby je stejnej jako měl s houslistkou. Jasná známka autismu pana Zasrantiška.

  OdpovědětVymazat
 69. No jako vždycky hlavní výsadou podobných neumetelu je, že jsou to narcisove s notnou dávkou chucpe.
  Když byl Fuku potřetí v MeanwhileinJapan tak už o tom musel dělat přednášku, stejně jako "Češi v zahraničí" na lidovkach, nebo různí "nomádi".
  Týpek někde dva měsíce studuje nebo tři neděle chrápe v dodávce u pláže a už je expert na to, jak to někde chodí.
  Největší problém v téhle galaxii pro ně je, že NIKDE není českej chleba, polohrubá mouka a nepochopení toho, že na Velikonoce triskame ženský přes prdel.

  OdpovědětVymazat
 70. Kalendar se mi povedlo zastavit v moment, kdy je videt krasne cely mesic. Takze:

  7., 17. a 24. je uklid

  13. je "SVJ doma" a "Matka MU"

  Ted zajimavejsi dny:

  16. mel Vyfuk Obed se ZUZANOU! A hned 17. tam ma "Extase"

  20. si vyfuk poznamenal Ilona svatek (asi den, kdy se vytasil s Kinder vajco prstynkem).

  31. pak jede Vyfuk za Michalem do Plzne, 1. je bohuzel pozvanej na Ceny kritiky a dale tam ma "Zaplatit g", coz je divne, Fuka zasadne nic neplati, veci prece dostava nebo si je pujcuje.

  Jinak skoro kazdy den je tam Pupen vyu. Radeji si nezkousejme ani predstavovat, co to vyu znamena.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyučování? Vyúčtování? Využití? Vyuzení?

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Palce su tam vo stvrtky, dufam ze budu novinky z dotacok Japanfilmu.

   Vymazat
 71. LOL, tak ten kvíz na redditu (odkaz výše), to bylo zas něco tak typicky fukáckýho! Fuka má nějakej IT problém, vyzvídá ve wannabe-žertovný formě na redditu, co s tím má dělat, NIKDO na něj ABSOLUTNĚ NIJAK nereaguje, Fuka po pár hodinách zveřejní řešení, ale dá ho jako spoiler (!!!), aby těm davům řešitelů nezkazil zábavu. Pak přijde admin a celý to smaže pro nedodržení podmínek subredditu. Fukoživot v kostce prostě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Reseni mu poskytl Ondrej Pokorny na youtube, ktery je mimochodem jeden ze dvou pratel Pupena na Mrdkodontu. Fuka polozil mobil na NFC cip a opravdu bez legrace nerozumel, proc mu mobil pipa. Kruh se uzavrel.

   Vymazat
  2. Léčí si frustraci z jeho empty ignor sociální sítě na místě, kde sice lidé jsou, ale ignorují ho a admini jsou na něho zlí, protože tam sere spamové kraviny, které nikoho nezajímají

   Vymazat
  3. Tech guru Fuka dlho vyberal mobil podla autistickych poziadaviek aby ho potom vybral z krabice, nechal vsetko na defaulte a cumi ako puk na kazde pipnutie telefonu.
   Rad by som videl ten nastup do pohotovosti ked telefon pipne divnym zvukom a Fuka okamzite zhavi soc siete s prosikom.

   Vymazat
 72. Teorie: Nemůže "vyu" znamenat "vyučování"? V kalendáři to je totiž každej všední den. Nejdřív jsem si řikal, že to je blbost, protože Pupen už přece školu vystudovanou má, a s červeným diplomem. Ale co když není žákyní... ale učitelkou? Potom, co se přestěhovala do Vysočan, už přece nemůže dojíždět do plzeňskýho Manpoweru, takže by dávalo smysl, že si sehnala nějakej novej přivýdělek (kolenovrt Fuka dává svým přítelkyním kapesné velmi nerad). Navíc by to vysvětlovalo, jak se kurva dostal starej úchyl Vejfuk k tomuhle. Nejdřív jsem myslel, že šlo o nějakou jeho hebeaktivitu, ale tohle působí mnohem reálnějc.

  Sdělte mi své názory v komentářích.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navíc, Ilonina diplomka ze ZČU obsahuje větu:
   Tato diplomová práce se věnuje historii Plzeňského kraje a využití regionální historie ve výuce dějepisu na základních školách.
   https://dspace5.zcu.cz/handle/11025/31583

   Vymazat
  2. Povodne som chcel napisat, jasne ze ma Fuka poznacenu v kalendari pracu. Prenho je to predsa neobvykla udalost.
   Ale ono to skor vyzera ze Pupendo v tom ide s nim, bude mu vytipovavat a nosit domov hebe. Zaroven Fuka vie kedy moze chodit akoze za manzelkou a vskutocnosti obzerat buduce obete.

   Vymazat
  3. Kde Fuka ziskal psanicko 12lete holcicky mi taky nebylo jasne. Tohle je asi nejpravdepodobnejsi varianta. A to jsem si myslel, ze vyu bude "vyuziti".

   Vymazat
 73. Ano, kdyz odeberete z kalendare zcela zbytecne veci a rodine zalezitosti - Pupen a Matka. Zustanou tam 4x Palce. Jestli se to da povazovat za praci, to necham na vas.

  OdpovědětVymazat
 74. Jakym zpusobem resi Fukak "uklid". Samozrejme, ze on neuklizi a zaroven hleda reseni bez zbytecneho utraceni. Uklizi mu Pupen nebo Pupenovy zakyne vymenou za to, ze Pupen nenapraska jejich koureni za skolou?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Navlíkne čivavu do svetru s dlouhým vláknem a rozhází do rohů místností granule.

   Vymazat
  2. Vzhledem k tydenni pravidelnosti tipuju, ze dava dve kila nejake brigadnici, co mu tam chodi uklizet rozsypane kakao a zahnedle joycony.

   Vymazat
  3. Ale to neni reseni bez zbytecneho utraceni.

   Vymazat
 75. Tak uz ani Kobe Bryant se nedocka Fukafutokyu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, pokud se ten novej sars v Číně vymkne z rukou, tak už se nedočkáme asi nikdo.

   Vymazat
  2. Poslední slova Kobe Bryanta před pádem vrtulníku (přeloženo):
   Ten motheru-fuka! Před odletem jsem se na internetu dočetl, že ten Fuka z Prahy ještě nemá hotový film z Japonska! Před lety nás někdo seznámil v Praze a on na mě vysomroval pár bitcoinů, prý na edgy cestopis. Já mu řek OK kámo, ale ať to stojí za to. Hned jak přistanu, tak napíšu někomu do Prahy ať mu jde rozbí...

   Vymazat
 76. Fuka tento vikend nemohl pracovat na filmu, protoze se zucastnil hackatonu, kde programoval zdarma system pro prodej dalnicnich znamek.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale se svým jednoduchým skriptem v jazyce Lua vypadnul hned v první tisicine na začátku, takže žádný hackaton, na tenhle level prostě vůbec nemá.
   Takže hned od prvních minut v začátku volno celý víkend a mohl makat na Fukakvjapanu.

   Vymazat
  2. To byl samozrejme zert. A to hned trojity.

   Vymazat
  3. Chcel sa zucastnit, uz mal pripraveny batoh plny krabiciek na jedlo ktore si chcel odniest domov ale zacal mu zahadne pipat telefon a musel to riesit s najvyssou urgenciou.

   Vymazat
  4. Byl tam a pracoval ale po šesti hodinách úsilí se urazil když mu ostatní nesmlouvavě sdělili, že ZX Spectrum nebude jako platforma podporováno a na jeho interface nikdo nebude vytvářet kompatibilní kód. Zbytek víkendu tam uraženě seděl u playstationu a jedl sušenky, které tam byly pro ostatní.

   Vymazat
  5. Tepláci, jako byste nevěděli, ze Fukák/Ukák:

   1. Nepracuje.
   2. Nedělá nic zadarmo.
   3. Neumí programovat.
   4. Na Fukafutokyu sere každý všední i víkendový den, takže by to jako výmluva neobstálo.

   Vymazat
 77. Už nějaký fukolog zjistil, co znamená "Pupen vyu" ve Fukově diáři? Před pár měsíci byl pupen zaměstnán v Manpoweru (na Karlově náměstí?), jak lze vidět na archivních stránkách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teplák výše nadhazuje ideu, že by Pupen mohl vyučovat

   Vymazat
 78. Kdyby si fuka najal kouče, tak už měl dokumenty dva. https://www.fffilm.name/2014/07/rozhovor-s-koucem.html?m=1

  P.S. Dovoluji si ocitovat geniální komentář z roku 2014!: "No s Fandou nic. Ten bude dál hledat kompatibilní samičku, která bude vypadat na 15, cejtit se na 15, bude mu vařit, uklízet, nakupovat, oblékat ho, prát mu, ... nebude chtít děti, bude inteligentní, ... , nebude pít ani kouřit, nebude jí vadit, že Franta občas spí se svýma kamarádkama, ..., že když půjdou do kina, Franta jí vyzradí závěr filmu ještě dřív než si koupí lístky, ..., a bude dostatečná attention whore na to, aby jí nevadilo zveřejňování jejich rád ohledně polykání semene atakdále. A navíc si na konci dne ani nebude moct dát panáka, protože by to hned měla na talíři a mínusový body jsou mínusový body.

  Na jednu stranu frantu chápu a přeju mu, aby mu to vyšlo, na druhou stranu všichni víme (pro frantu bohužel už i Hanka), jakej je to mentál."

  OdpovědětVymazat

POZOR! Zdejší diskusi čtu zřídka. Pokud chcete, abych reagoval, tak viz: http://www.fffilm.name/2018/09/jak-diskutovat-o-filmu.html